אמנם זה לא הלך בקלות, אך לוס אנג’לס לייקרס חיברה ניצחון שלישי ברציפות וביססה את מעמדה בראש טבלת המערב ב-NBA לאחר שגברה הלילה (בין שישי לשבת) 97:99 על סקרמנטו, שנעצרה מצדה לאחר שני ניצחונות רצופים. 

כוכב הלייקרס, לברון ג’יימס, אשר הצטיין עם 29 נקודות, 11 אסיסטים, ארבעה ריבאונדים ושלוש חטיפות, התייחס לעובדה שהוא מצליח לשמור על רמה גבוהה גם בגילו המופלג, כאשר יחגוג בחודש הבא את יום הולדתו ה-35 והשווה בין עצמו לבין הקוורטרבק האגדי בן ה-42 של ניו אינגלנד פטריוטס: “אני כמו טום בריידי, שנינו הולכים לשחק עד שלא נוכל ללכת יותר”.

לברון ג'יימס (רויטרס)לברון ג'יימס (רויטרס)

אנתוני דייויס, שסיפק 17 נקודות, חמישה ריבאונדים, שני אסיסטים, חטיפה וארבעה בלוקים, כולל אחד קריטי על האריסון בארנס במהלך האחרון של המשחק, מה שלמעשה קבע ניצחון נוסף ללייקרס, זכה למחמאות מקינג ג’יימס: “הוא יכול לעשות הגנה משלוש ובצבע, הוא היברידי, יש לו יכולות אתלטיות שמאפשרות לו להתמודד עם הגארדים ולהישאר לפניהם, הוא יכול להתמודד עם סנטרים בצבע, הוא יכול לעשות הכל. הוא עוזר לנו לשמור על העמדות שלנו ומכריח את היריבות לקחת זריקות קשות. הוא שחקן מפתח בשביל הקבוצה שלנו”.

לברון ג'יימס ואנתוני דייויס (רויטרס)לברון ג'יימס ואנתוני דייויס (רויטרס)

מאמנו של דייויס, פרנק ווגל, התייחס לאותה חסימה מדוברת במהלך האחרון: “בארנס התקדם לכיוון הסל ודייויס עשה את מה שהוא עושה הכי טוב בעולם. זה היה מהלך אדיר שלנו שנתן לנו את הניצחון. זה מה שכל כך מיוחד לגביו, הוא יכול להשפיע על המשחק מכל כיוון, הגנתית וגם התקפית, הוא עשה נקודות למרות ששמו עליו שמירה כפולה בכל פעם שהוא נגע בכדור. הוא פשוט שחקן מיוחד”.

פרנק ווגל (רויטרס)פרנק ווגל (רויטרס)

אנתוני דייויס עצמו סיפר בסיום: אני רק מנסה לעשות את מה שאני יכול כדי להשתפר, ניסיתי לגרום לבארנס להילחץ כדי שאני אוכל לעצור אותו, ברגע שראיתי שהכדור נמוך האינסטינקט שלי עזר לי לחסום אותו, רציתי לוודא שאני לוקח את זה והייתי אגרסיבי. לחצתי עליו, אבל הדבר החשוב ביותר מבחינתי היה לא לעשות עליו עבירה. לפעמים, כשהזריקות לא נכנסות לי, אני מנסה לעשות דברים אחרים כדי לעזור לקבוצה שלי לנצח, מנסה לפצות על מה שקורה בצד ההתקפי בעזרת הגנה”.

אנתוני דייויס (רויטרס)אנתוני דייויס (רויטרס)