ג’פרסון פרפאן, פעם שם גדול בכדורגל העולמי, עורר סערה חדשה בכדורגל הרוסי אחרי שיצא בגלוי נגד ההחלטה של לוקומוטיב מוסקבה בה הוא משחק לחתוך באופן חד צדדי 40% משכרו. אולם, כמה שעות חלפו, והוא פרסם הודעת התנצלות מוזרה לפיה הכל היה בהומור. מצחיק? תשפטו בעצמכם.

הפרואני גולל סיפר לפיו לא קיבל שום הודעה מראש על כך שמקצצים 40% ושכרו וסיפר כי להפתעתו, אל ביתו הגיע מכתב ברוסית, אותה הוא כמובן לא קורא או ומבין, אך בהמשך גילה כי באותו מכתב שנשלח לו על ידי המועדון בישרו לו למעשה על הפחתה בשכרו בשל משבר הקורונה. 

בשלב הזה, בווידאו שהעלה בחשבון הפרטי שלו, פרפאן יצא במתקפה: “הם יכולים  לשחק עם הכל, אבל שלא ייגעו לי בכסף! הם שלחו לי מכתב ברוסית, אני לא מבין כלום מהמכתב הזה. קרעתי אותו. הם מנסים לחרבן עליי”. הדברים של הפרואני נאמרו ב”לייב סטורי” שהוא העלה בחשבון האינסטגרם שלו, אך מה שקרה לאחר מכן הותיר את כולם בסוג של ערפל. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: אחד מהשערים הגדולים של רוברטו קרלוס

כמה שעות חלפו ופרפאן פרסם הבהרה ובה הוא מבשר כי כל מה שנאמר בווידאו הקודם היה בהומור. “כחלק מלא מעט בדיחות שנאמרו בווידאו, נוצר הרושם שאני לא מסכים עם הפחתת השכר עליה כל השחקנים הסכימו עם המועדון. הסיכום על הקיצוץ במשכורת התקבל על ידי כולנו כמה ימים לפני הלייב שעשיתי. זו הייתה בדיחה ואני מתנצל”. 

אז האם הוא צחק באמת או שמדובר בניסיון שלו להתפייס עם לוקומוטיב אחרי הדברים הקשים שאמר? הדברים לא ממש ברורים, אבל מה שכן ידוע הוא שהעונה האחרונה של פרפאן בלוקומוטיב הייתה רחוקה ממוצלחת. הוא סבל מפציעות רבות והפך לשחקן לא משמעותי בקבוצה. קיצוץ השכר של השחקנים בליגה הרוסית החל דרך זניט והמשיך למועדונים אחרים, אולם הכוכבים הגדולים בליגה לא קיבלו זאת בהבנה מה שמעמיד באור מוזר את ההתנצלות של הפרואני.