שמו של כריסטיאן אריקסן נמצא כבר זמן רב בכותרות, וכעת, לאחר אינספור דיווחים ושמועות, סוף-סוף זה רשמי וסגור - הדני בן ה-27 עזב את טוטנהאם וחתם באינטר, שמצידה השלימה רכש משמעותי לקראת המשך מאבקי האליפות בליגה האיטלקית. את אינטר ואריקסן, כמו את כל משחקי הליגה האיטלקית, תוכלו לראות בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום tv ופרטנר TV.

אריקסן, שחתם עד קיץ 2024 ועלה כ-20 מיליון אירו, הוזכר כמועמד כמעט לכל קבוצה גדולה באירופה בשנה האחרונה, זאת לאור העובדה שהוא סירב לחדש את חוזהו אצל התרנגולים ועתיד היה להיות שחקן חופשי בתום העונה הנוכחית. טוטנהאם, שידעה שהקשר שלה עשוי לעזוב בחינם בעוד מספר חודשים, העדיפה למכור אותו כעת כדי להרוויח עליו כסף.

האם אריקסן יסחוף את אינטר לאליפות?

אין ספק שמדובר בתוספת כוח משמעותית עבור אינטר, שמחפשת תואר ראשון מזה תשע שנים ואליפות ראשונה מזה עשור. אריקסן הגיע לטוטנהאם ב-2013 מאייאקס ובמשך השנים הפך לבורג משמעותי אצל הקבוצה הלבנה מלונדון. בסך הכול רשם הדני הבינלאומי 303 הופעות בהן כבש 69 שערים ובישל 89 פעמים בקבוצה.

הנראזורי שעברו מתיחת פנים הקיץ עם אנטוניו קונטה על הקווים, נמצאים במקום השני בסרייה א’, רק שלוש נקודות מתחת ליובנטוס לאחר 21 מחזורים. כשמרוץ האליפות בשיאו והכול עוד יכול לקרות, ייתכן מאוד שאינטר החתימה שובר שוויון של ממש.