יובנטוס סיימה את העונה האחרונה ברגשות מעורבים, כאשר אמנם זכתה באליפות איטליה, שהייתה התשיעית ברציפות שלה בסרייה א’, אך יחד עם זאת לא הצליחה לזכות בגביע והודחה בשמינית גמר ליגת האלופות. אנדראה פירלו מונה ואיתו הגיעו ועוד יגיעו שחקני רכש, כאשר הוא אף מכין שינוי במערך הקבוצה. כך צפוי להיראות ההרכב של הגברת הזקנה ב-2020/21.

בחוליית ההגנה לא צפויים להיות יותר מדי שינויים. וויצ’ך שצ’סני ימשיך בין הקורות עם ג’אנלואיג’י בופון כגיבוי, חואן קוואדראדו יהיה המגן הימני הפותח, הבלמים יהיו לאונרדו בונוצ’י ומתייס דה ליכט עם ג’ורג’ו קייליני כגיבוי, ואלכס סנדרו יפתח בצד שמאל של ההגנה של הביאנקונרי.

בקישור, רודריגו בנטאנקור ימשיך לקבל את המושכות, כאשר לצידו ישחק שחקן הרכש הברזילאי מברצלונה, ארתור, שיחליף את מיראלם פיאניץ’ שעזב. אדריאן ראביו, שלא זכה להרבה קרדיט ממאוריציו סארי לאורך העונה וקיבל אותו בעיקר בסופה, אמור להמשיך לתפוס את המשבצת בקישור הזברות.

מקדימה כמובן שהכי מעניין. המקום של כריסטיאנו רונאלדו בחלק ההתקפי כמובן מובטח, כאשר לצידו כבר לא יהיה ניתן למצוא את גונסאלו היגוואין, ומי שעל פי דיווחים שהולכים ומתחזקים באירופה יגיע יהיה לואיס סוארס מבארסה, שנכון לבינתיים השהה את מעברו. פאולו דיבאלה יהיה זה שיפתח לצידם וישלים חוד קטלני.  

פאולו דיבאלה עם כריסטיאנו רונאלדו. יקבלו פרטנר נהדר להתקפה (רויטרס)פאולו דיבאלה עם כריסטיאנו רונאלדו. יקבלו פרטנר נהדר להתקפה (רויטרס)
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ישתלב עם רונאלדו? צפו בביצועי סוארס