באחת מהעסקאות הכי שנויות במחלוקת בשנים האחרונות, ברצלונה מכרה ליובנטוס את ארתור והודיעה היום (שני) על צירופו של מיראלם פיאניץ’ מהגברת הזקנה. הקשר הבוסני בן ה-30 יחזק את הסגל של הקטאלונים החל מהעונה הבאה, והוא כבר עבר אצלם את הבדיקות הרפואיות וחתם על החוזה.

בהודעה מטעם הבלאוגרנה נכתב שפיאניץ’ יעבור תמורת כ-60 מיליון אירו, ועוד חמישה מיליון אירו יעברו ליובה בבונוסים. הקשר בן ה-30 יחתום על חוזה לארבע שנים, וסעיף השחרור המפלצתי שלו יהיה לא פחות מ-400 מיליון אירו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי הרוויחה? צפו בביצועי ארתור ופיאניץ'

פיאניץ’ ערך העונה 36 הופעות במדי הביאנקונרי, רובן כשחקן הרכב, וסייע להם במרוץ האליפות שעדיין בעיצומו, במה שיכול להיות התואר התשיעי ברציפות של הזברות בסרייה א’. מאז שהצטרף ליובה מרומא ב-2016, הוא זכה בשלוש אליפויות ושני גביעים. בעונה הנוכחית, המתיחות שלו עם המאמן מאוריציו סארי עלתה מדרגה והצדדים כאמור סיכמו על פרידה.  

בתקשורת הקטאלונית כבר הספיקו להחמיא לרכש החדש, שהנתונים מראים כי הוא הרבה פחות פציע מהברזילאי. בעשר השנים האחרונות הוא פספס רק 19 משחקים בגלל פציעה, ולעומת זאת ארתור החמיץ 22 הופעות בגלל פציעה רק מאז שהגיע לברצלונה. העונה, הבוסני פספס רק שני משחקים.