לאוטרו מרטינס, לצד כוכבים רבים, מעורר עניין רב בתקופה האחרונה לקראת פתיחת חלון ההעברות, כשהוא מקושר מאוד למעבר לברצלונה. לאחר כמות לא מבוטלת של דיווחים ושמועות על כך שעשוי להגיע לקטאלונים, שחקן העבר הרנן קרספו דווקא חושב שהוא לא צריך לעזוב וייעץ לו להישאר לפחות עוד כמה שנים באינטר.

“אני אומר שלדעתי הוא צריך להישאר באינטר, ללא ספק”, אמר קרספו, ששיחק 4 שנים באינטר, היום (שני) ל’גאזטה’ האיטלקי והסביר מדוע: “זה פשוט. הוא עשה דברים יפים בראסינג בארגנטינה, הצטרף לאינטר והחליף את מאורו איקרדי והפך לשחקן פותח בשנתו השנייה בלבד”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
השערים האקרובטיים בספרד בעשור האחרון

עוד הוסיף חלוץ העבר הארגנטינאי: “לדעתי זה יהיה מהלך פזיז מדי מצידו להחליט לשנות את כל החיים שלו בשלב צעיר ולעבור לברצלונה. הוא צריך להישאר לפחות 3 שנים כדי להשלים את הצמיחה וההתפתחות שלו, ורק אחר כך לחשוב על העברה”.

כך או כך, מרטינס הוא המטרה המרכזית של הקטאלונים לחלון ההעברות הקרוב. הדרך לשם לא תהיה פשוטה בעקבות סעיף השחרור הגבוה העומד על 111 מיליון אירו. נראה כי אינטר לא תרצה לקבל סכום נמוך מכך, אך אולי תהיה מוכנה להתפשר על הוזלה במידה ותקבל שחקנים מהבלאוגרנה, כמו ארתורו וידאל בו הביעה התעניינות לאחרונה.