קשיים במשא ומתן להעברתו של לאוטרו מרטינס לברצלונה. אחרי שלל דיווחים לפיהם מנסים המועדונים להגיע למתווה במסגרתו הנראזורי יקבלו שחקנים בתמורה להפחתת דמי העברתו של החלוץ הארגנטינאי, היום (ראשון) מתפרסם ב”גאזטה דלו ספורט” האיטלקי כי הבעלים של המועדון, סטיבן ז’אנג הסיני, החליט שהוא מתעקש למכור את השחקן רק בתנאי שסעיף השחרור שלו, 111 מיליון אירו, ישולם. 

במסגרת המשא ומתן עלו מספר אופציות להחלפת שחקנים, ביניהן העברתו של אנטואן גריזמן כהעברה ישירה על מנת לשלוח את מרטינס לקאמפ נואו. בנוסף עלו אופציות כמו הפחתה של דמי ההעברה לאזור ה-60 מיליון אירו ע”י העברת שחקנים כמו ג’וניור פירפו, ארתורו וידאל, ארתור ואחרים לקבוצה של אנטוניו קונטה, אך כעת בגאזטה מבהירים – כל ההצעות האלה נפלו מסיבות כאלה ואחרות, ז’אנג  מעוניין בתשלום כספי מלא. 

במצב הזה, ברצלונה תצטרך למכור את אחד הנכסים המשמעותיים שלה כמו גריזמן או פיליפה קוטיניו, או להיפרד ממספר שחקנים משניים כדי לנסות לממן את העסקה. לאוטרו מצידו רוצה לעבור ולאחד כוחות עם ליאו מסי, אך מבין שייתכן והשאיפה הזו תצטרך להמתין עונה נוספת, בתקווה שהמצב הכלכלי של הקטאלונים ישתפר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מצעד הבעיטות החופשיות בספרד בעשור האחרון