מה יעלה בגורל עונת ליגת האלופות? בלם יובנטוס, דניאלה רוגאני, חלה בנגיף, שחקני יובנטוס נכנסו כולם לבידוד וכך גם כל שחקני ריאל מדריד. ברקע ישנה העובדה שמשחקים אינם יכולים להתקיים מול הגברת הזקנה (מול ליון), מול הבלאנקוס (גומלין עם מנצ’סטר סיטי) ואף בין ברצלונה לנאפולי בשל סגירת השערים האוויריים בין איטליה לספרד, ובהמשך לכך גוברים הדיווחים כי אופ”א תודיע בקרוב על השבתה של המפעל עד להודעה חדשה.

עוד לפני כן היו דיווחים כי אופ”א תנסה למצות אופציות של משחקים במדינות ניטרליות כדי להתמודד עם בעיית סגירת הגבולות, אך הסיבוך עם רוגאני ויובה יחד עם קבוצת הכדורגל של ריאל מדריד שנכנסה לבידוד של שבועיים בשל מקרה בקבוצת הכדורסל, וחשש כי שחקנים נוספים יתגלו כחולי קורונה בימים הבאים, עתידים להוביל לצעד קיצוני של עצירת המפעל באופן מיידי כמו גם עצירתה של הליגה האירופית. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו בבידוד: השלכות הקורונה על הספורט

רוגאני עצמו שיחרר הודעה לציבור במהלך הלילה וכתב בחשבון הטוויטר שלו: “קראתם את החדשות, אני רוצה להבטיח לכל מי שדואג לי – אני בסדר. אני קורא לכולם לכבד את החוקים, כי הווירוס הזה לא עושה שום אפליות ותוקף את כולם. תעשו את זה עבור עצמכם, עבור היקרים לכם ועבור כל אלה אשר חיים סביבנו”.