בצל עצירת הליגה, נגיף הקורונה הגיע הערב (רביעי) אפילו לאלופת איטליה - יובנטוס אישרה כי הבלם האיטלקי של הקבוצה והנבחרת מארץ המגף, דניאלה רוגאני, התגלה כנשא חיובי של הווירוס שממשיך להתפשט באירופה. מדובר בשחקן הראשון מהסרייה א’ ומכל הליגות הבכירות שאובחן כחולה.

במועדון שיתפו בהודעה הרשמית: “מועדון הכדורגל של יובנטוס מפעיל בימים אלה את כל נהלי הבידוד שיש בתקנון ובוצעה גם בדיקה על כל מי שהיה איתו בקשר בזמן הנדרש”. באיטליה גם מדווחים כי הקבוצה קיימה אימון עמו, מה שהוביל לכך שכל הצוות והשחקנים נכנסו לבידוד גם כן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו בבידוד: השלכות הקורונה על הספורט

כריסטיאנו רונאלדו נמצא בפורטוגל ואמור גם הוא להיכנס לבידוד לאחר כמו יתר חבריו, בא במגע עם רוגאני, אך בכל מקרה, הסופרסטאר של הביאנקונרי החליט לדחות את שובו לארץ המגף ונשאר בעיר הולדתו מדיירה.

כזכור, הסרייה א’ הושבתה עד ל-3 באפריל לכל הפחות בשל התפשטות הנגיף במדינה, אך בלי קשר, יובנטוס הייתה עסוקה בהכנות למפגש הגומלין מול ליון בשמינית גמר ליגת האלופות שאמור להיערך בשבוע הבא. 

אינטר הודיעה על הפסקת כל פעילות

בעקבות ההודעה של יובה על רוגאני, אינטר, ששיחקה מול הגברת הזקנה בתחילת השבוע, הודיעה כי היא תפסיק כל פעילות בעקבות המגע עם הבלם. “מפסיקים את כל האימונים עד להודעה חדשה ונפעל לפי ההנחיות”, נכתב בהודעה הרשמית של הנראזורי.