בדיוק היום לפני שנתיים כל יושבי היובנטוס סטאדיום היו עדים לאחד הרגעים הבלתי נשכחים שידע האצטדיון הביתי של אלופת איטליה. הגברת הזקנה אירחה את ריאל מדריד למשחק הראשון במסגרת רבע גמר ליגת האלופות ואף אחד לא היה מוכן למה שהולך לקרות בדקה ה-64.

כריסטיאנו רונאלדו, אז עוד במדי ריאל מול קבוצתו לעתיד, התעופף באוויר להגבהה מושלמת של דני קרבחאל ועם מספרת פשוט בלתי נשכחת העלה את האורחת ל-0:2 וגרם לכל יושבי היובנטוס סטאדיום לתפוס את הראש. זה היה השני של הפורטוגלי במשחק אחרי שהעלה את ריאל ליתרון מוקדם כבר בדקה השלישית, אך מעבר לכך, זה היה ללא ספק אחד הרגעים הגדולים בקריירה של אחד משני הענקיים של דורנו.  

כל השערים הכי יפים מהליגה האיטלקית

בדקה ה-72 זה כבר הפך להשפלה כשמרסלו נעץ את השלישי ולכאורה גמר את הסיפור לקראת הגומלין, שהיה אמור להיות לפרוטוקל בלבד אך מה שקרה בו כבר שייך לפרק חדש בהיסטוריה של ליגת האלופות. בסופו של דבר, אותו רונאלדו דאג להציל את ריאל עם פנדל מדויק בתוספת הזמן של הגומלין בדרך לחצי הגמר ולעונה שהסתיימה בזכייה שלישית ברציפות וחמישית בסך הכול בקריירה במפעל הבכיר ביבשת.  

לאחר שהצטרף ליובנטוס בקיץ שעבר, כריסטיאנו התראיין והגדיר את השער כ”מה ששינה את חייו”. הכוכב הסביר שהתשואות להן זכה אחרי הביצוע האדיר, גם מאוהדי האורחת, היו אלו שבסופו של דבר שיכנעו אותו לקבל את ההחלטה להצטרף לגברת הזקנה.