כוכב הענק של יובנטוס בעבר, אלסנדרו דל פיירו, סיפק הערב (חמישי) ראיון מעניין לתקשורת האיטלקית ובו התייחס ליכולת של הגברת הזקנה ולהמשך הליגה האיטלקית לאחר שמגפת הקורונה תדעך: “צריך להמשיך את הליגה, גם אם זה יהיה ללא קהל. אסור לקחת סיכונים וצריך לסיים את העונה”.

“כאן בקליפורניה התעוררו קצת מאוחר, ועכשיו המגפה מתפשטת במהירות בתקווה שכמובן יצליחו להשתלט ולעצור את זה, אני למשל סגרתי את המסעדה שלי. טוב שהחליטו לדחות את היורו והאולימפיאדה, נכון הספורטאים מעט מבולבלים, אך זה ללא ספק המהלך הנכון ביותר בשלב זה”.

טננבאום משתלט על הסטורי של מכבי ת"א

“למרות התוצאה הלא טובה בשמינית, אני מאמין מאוד ביובה. זו קבוצה יציבה שלמרות הכול יכולה להניף את גביע אירופה לבסוף. החזרה לליגה האיטלקית? יהיה קשה בשלב הראשון להבטיח את בריאות האוהדים, ולכן לדעתי עדיף לשחק ללא קהל בשלב זה ולסיים את העונה, גם אם זה אומר שאוהדים יראו בטלוויזיה את המשחקים”.

גם שר הספורט האיטלקי וינצ’נזו פדאפורה, העלה טיעון דומה: “צריכים להיות מוכנים לחזור לשחק בהקדם האפשרי, קיבלתי מידע מבוסס במהלך הישיבה האחרונה. היה חשוב לי לקבל את דעת אנשי הספורט כדי לדון בצעדים הבאים. צריכים לחזור לשחק מסיבות חברתיות וכלכליות, הספורט הוא דרך חשובה להחזיר לציבור את הבריאות שלו”.

עוד הוסיף: “תאריך חזרה של 3 במאי? נשמע לי מעט אופטימי מדי. ברור שגם אם אירועי הספורט יחזרו, קודם כל המשחקים ייערכו ללא קהל. משרד הבריאות יהיה המילה האחרונה ואת המילה שלו יצטרכו לכבד, המצב מאוד מסובך”.