אחרי דרמה נהדרת אמש (חמישי) בסן סירו, בו מילאן ויובנטוס נפרדו ב-1:1 דרמטי משער של כריסטיאנו רונאלדו בדקה ה-91 במסגרת חצי הגמר הראשון של הגביע האיטלקי, הדרך על הגמר תוכרע בגומלין באליאנץ סטאדיום.

מי שפתח בהרכב הגברת הזקנה וסיפק עוד הופעה טובה הוא השוער הוותיק, ג’אנלואיג’י בופון בן ה-42. האיטלקי בחר לפרגן לכובש השער לביאנקונרי, רונאלדו, וגם לזלאטן איברהימוביץ’ מהצד השני: “שחקנים מבוגרים עושים את ההבדל. אל תמהרו להפריש אותנו, אנחנו ההוכחה לכך שאפשר לשחק ברמה גבוהה גם עד גיל מבוגר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אמיתי? פוגבה עושה את הבלתי ייאמן עם פחית

מאיפה הוא משיג את הרעב הזה ולמה עדיין משחק: “אני משחק עד עכשיו כי אני מרגיש שאני שייך לרמה הזו. ברגע שלא אחוש כך, אפנה את מקומי. הסיטואציה שהייתה לי בקיץ לחזור ליובה רק הגבירה בי את המוטיבציה לשחק יותר. הקבוצה הזו מרגשת אותי ומוציאה ממני את המיטב”.

מאמן האלופה, מאוריציו סארי, סיפר בסיום: “אנחנו בתקופה פחות טובה בשלושת השבועות האחרונים. אנחנו עובדים קשה במטרה להראות כדורגל משופר יותר ולדאוג שבכל הענפים אותם הצבנו כמטרה, נגיע בשיא הריכוז והמוכנות”.

מהצד השני של המתרס, מאמנה המקצועי של מילאן ושחקן העבר פאולו מאלדיני, שיתף: “הופעה מצוינת שלנו. אני לא רוצה להתעסק אם היה פנדל או לא היה פנדל בסיום. יש שריקות וחוקים מסוימים שעדיין צריכים להיות בדיון. מבחינת איך ששיחקנו, אני מאמין שאנו צריכים להיות יותר ‘נקיים’ בסגנון שלנו. בנוסף, לא הבקענו מספיק שערים ביחס לכמות המצבים להם הצלחנו להגיע”.