המחזור ה-13 בליגה האיטלקית נמשך אתמול (שבת) ומי שהצליחה לשמור על מאזן חוץ מושלם היא לא אחרת מאשר אינטר שממשיכה בכושר הנפלא העונה, לאחר 0:3 מרשים בחוץ מול טורינו וניצחון רביעי ברציפות בסרייה א’. אגב, המשחק אמש התעכב בשל הצפת המגשר באולימפיקו די טורינו והתנהל תחת מזג אוויר סוער. 

כמו כן, נשבר גם שיא מועדון חדש, כאשר הכחולים-שחורים השיגו את ניצחונם שביעי ברציפות בחוץ. אם ישיגו ניצחון חוץ נוסף, ישוו גם את שיא הליגה שנמצא כעת אצל מילאן (1992) ויובנטוס בעונת 2018/19. יחד עם זאת, מאמן הנראזורי, אנטוניו קונטה, סיפר לאחר המשחק כי הוא דווקא מרוצה ממשהו אחר: “הדבר שהכי משמח אותי זו הרשת הנקייה, עשינו הגנה נהדרת וזה חשוב, כי ידענו שנבקיע במוקדם או במאוחר”. 

אינטר והגשם שטפו את הדשא ואת טורינו

הפציעה של ניקולו בארלה ובורחה ואלרו המחליף: “אני רוצה להיות חיובי, ברוחה ואלרו הראה אתמול כמה הוא מקצוען במחצית השנייה, הוא היה מפוקס לאורך כל החודשים האחרונים וחיכה לרגע שלו. זה אומר לי המון, לדעת שיש מישהו שאפשר לסמוך עליו. אני מאוד מקווה שלברלה אין משהו רציני. הוא שחקן מאוד חשוב לנו, נמתין לתוצאות הבדיקות”.

שינויים בינואר: “העונה שלושה שחקנים חשובים כמו מאורו איקרדי, ראג’ה נאיינגולן ואיבן פרשיץ’ עזבו אותנו, מצב החירום נמשך ואני רק יכול להודות לנוער שלנו שעשוה מאמצים עילאי וקוטף את הפירות. יש לנו שני שחקנים בשנות ה-20 המוקדמות שצריכים לגדול ולהתפתח יחד בשש-שבע השנים הקרובות. אני שמח על הדרך שבה הם עובדים”. 

סטפן דה פריי חוגג עם גודין (רויטרס)סטפן דה פריי חוגג עם גודין (רויטרס)

בתוך כך, מלבד שיא המועדון של שבעה ניצחונות רצופים, החבורה של אנטוניו קונטה שניצחה ב-11 מ-13 המחזורים הראשונים בליגה, השוותה את הפתיחה הטובה ביותר של המועדון מעונת 1950/51. בנוסף, רומלו לוקאקו כבש את שערו העשירי העונה לאחר 13 מחזורים, כאשר האחרון שעשה זאת היה סטפנו ניירס בעונת 1948/49. מדהים.