אינטר פתחה את העונה בצורה מצוינת באיטליה, וכבר הייתה בטוחה כי היא ממשיכה במומנטום הנהדר גם בליגת האלופות כשהוליכה 0:2 על בורוסיה דורטמונד וראתה עצמה תופסת את המקום השני בבית, אך חצי שני רע מאוד של הנראזורי, יחד עם יכולת נהדרת של הגרמנים, הובילו להפסד 3:2 מאכזב עבור החבורה בכחול-שחור. לא רק ההפסד גורם לכאבי ראש עבור אנטוניו קונטה, אלא גם פציעתו של מתיאו פוליטאנו כאשר היום (חמישי) התבררה חומרת הפגיעה.

הקיצוני האיטלקי שנפצע והוחלף מול השוורצגלבן, עבר בדיקה ולאחריה התברר כי הוא סובל מנקע בקרסולו השמאלי ועל כן עלול להיעדר לתקופה של לפחות חודש מהמגרשים, כך אישרה אינטר באופן רשמי.

צפו ב-5 שערי המחזור ה-11 בליגה האיטלקית

קונטה ייאלץ להסתדר ללא פוליטאנו, המחליף הקבוע שלו בחלק הקדמי, כאשר הוא ייעדר מסגל איטליה בפגרת הנבחרות ולאחר מכן עלול להיעדר מול ורונה, טורינו וספאל בליגה וכן את המפגש החשוב מול סלביה פראג באלופות. כמו כן, במועדון יקוו כי השחקן בן ה-26 יחזור לכשירות בעוד חודש למשחק החשוב בליגה מול רומא.

“מילאן נכנסה למרוץ אחר איבן ראקיטיץ’”

באיטליה ובספרד מדווחים כי מלבד אינטר, שחפצה בקשר הקרואטי של ברצלונה שאינו מרבה לקבל דקות, גם הנראזורי מעוניינים בשירותיו ויחלו בשיחות. על פי הדיווח, המנהל הספורטיבי של מילאן, זבונימיר בובאן, כבר פועל בגזרה הזו כשהפרסומים מדברים כעת על ניסיון לצרפו כבר בחודש ינואר הקרוב.

איבן ראקיטיץ' (La Liga)איבן ראקיטיץ' (La Liga)