אחרי קיץ עמוס בשינויים ותהפוכות, אינטר החדשה תחת אנטוניו קונטה יכולה לסמן וי על פתיחת העונה שלה בליגה האיטלקית, אחרי שרשמה במחזור הראשון של הסרייה א’ 0:4 מוחץ על לצ’ה במשחק מצוין אמש (שני) שכלל כדורגל סוחף ושערים יוצאים מגדר הרגיל, כאשר גם רומולו לוקאקו, שהגיע כדי להחליף את מאורו איקרדי, הבקיע את שער הבכורה שלו. 

המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, שודר בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האלופה שבדרך? אינטר פותחת עם תצוגת ענק

מאמן הקבוצה, אנטוניו קונטה, אמר בסיום: “ההתחלה הייתה טובה. הייתה אינטנסיביות נכונה ותשוקה לשחק. אבל כשהובלנו 0:2 לא אהבתי את איך ששיחקנו. במשך 15 דקות היינו יותר מדי רגועים ואיבדנו את השליטה במגרש. לצ’ה היא קבוצה טובה, יש לה כדורגל לא רע. זה רק צעד אחד, יש לנו המון איפה להשתפר. בואו לא נשכח שהתחלנו את העבודה רק לפני חודש וחצי. אני מרוצה, השחקנים היו טובים”.

“לוקאקו? נכנס בצורה למושלמת לעולם שנקרא אינטר. הוא בן אדם ענק אבל עדין וצנוע, ידידותי ומוכן לעבוד קשה. אבל עכשיו אנחנו חושבים רק על קליארי, זה יהיה מסע מורכב. הראינו ניצוץ, אבל עכשיו אנחנו מוכנים להתפוצץ. אליפות? אולי כן ואולי לא. נראה במשחקים הבאים”. 

כובש השער הראשון, מרצלו ברוזוביץ’, הוסיף: “אנחנו קבוצה מאוחדת. פתחנו את המשחק בצורה קצת לא מדויקת, אך אחר כך התעוררנו, אני שמח מהשער שכבשתי, אבל הדבר החשוב ביותר הוא שניצחנו. אנחנו עושים מה שהמאמן דורש מאיתנו וזה להילחם ולתת 100 אחוז”.

מרסלו ברוזוביץ' חוגג (רויטרס)מרסלו ברוזוביץ' חוגג (רויטרס)

ומכובש השער הראשון למי שחתם את התוצאה ובענק עם שער אדיר, אנטוניו קנדרבה, ששיתף בסיום: “אני שמח על כיבוש השער אבל מעל הכל שמח מהניצחון. נתנו הופעה נהדרת, כזו שרצינו לעשות”

על מאמנו החדש אנטוניו קונטה: “זה המאמן המתאים לכל שחקן בקבוצה. בעונה האחרונה שיחקתי מעט מאוד ועכשיו יש לי הזדמנות להתחרות על חולצת ההרכב”.

אנטוניו קנדרבה חוגג (רויטרס)אנטוניו קנדרבה חוגג (רויטרס)

סטפאנו סנסי, שכבש גם הוא את שער הבכורה עבור הנראזורי, אמר: “אני מאוד שמח על כיבוש השער הראשון שלי לעיני האוהדים. זה היה חשוב לנצח ולרצות את הקהל החם והאוהב שלנו, החזרנו להם עם הופעה טובה. שיחקנו את הדקות הראשונות בלחץ גבוה ואז הייתה ירידה בקצב. אנחנו עובדים קשה באימונים במטרה לשמור על אינטנסיביות גבוהה במשך כל 90 הדקות. המשימה הבאה היא קליארי, זו קבוצה מאוד אגרסיבית”.

שחקני אינטר חוגגים עם מרצלו ברוזוביץ' (רויטרס)שחקני אינטר חוגגים עם מרצלו ברוזוביץ' (רויטרס)

יחד עם החגיגות, באינטר כמו באינטר, הזוג וונדה ומאורו איקרדי תפסו כותרות. כזכור, אשתו של הארגנטינאי, שמשמשת גם כסוכנת שלו, אמרה בטלוויזיה האיטלקית כי “איקרדי רוצה להישאר באינטר, ולדעתי זה גם מה שיקרה בסוף”. מי שלא אהב את דבריה של וונדה הוא המנהל המקצועי של הנראזורי, בפה מארוטה, שהכחיש כל קשר בין המשפטים שנאמרו מצד הסוכנת למציאות. 

“אני חושב שדבריה של וונדה נאמרו עם קמצוץ של התגרות בקבוצה, בטח בהתחשב בתזמון ובדרך שבה הם נאמרו”, אמר מארוטה, שנשמע נחרץ בעמדתו לגבי מעמדו של החלוץ שצפוי לעזוב את הקבוצה. “אני יכול להכחיש באופן מלא את זה שמישהו במועדון ביקש מאיקרדי להישאר, במיוחד לא הנשיא סטיבן ז’אנג”.

מאורו איקרדי (רויטרס)מאורו איקרדי (רויטרס)

המנהל המקצועי המשיך: “האסטרטגיה בה נקטה אינטר היא מדויקת, והעברנו אותה בבירור במסגרת הזמן הנכונה. נמשיך ככה עד הסוף ואף אחד לא יכול לשנות את הגישה המשותפת הזאת”.