הכל כבר מוכן למשחק הגדול של הליגה האיטלקית, הדרבי ד’איטליה, שייפתח ב-21:45 באליאנץ סטדיום הריק בטורינו, וכשעה לפני המשחק פורסמו ההרכבים של יובנטוס ואינטר למשחק. המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, ישודר בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

ביובנטוס, שבפעם האחרונה עלתה למגרשים לפני שבוע וחצי במשחק החוץ מול ליון בשמינית גמר האלופות, בו היא הפסידה 1:0, פותח כמובן כריסטיאנו רונאלדו, אלא שלידו בחוליית ההתקפה ערך מאוריציו סארי שני שינויים כשהעלה את גונסאלו היגוואין ודוגלאס קוסטה בהרכב, בעוד פאולו דיבאלה ירד לספסל.

סארי ערך שני שינויים נוספים מה-11 שפתחו בצרפת במרכז המגרש, כשלצד רודריגו בנטאנקור שנותר ב-11 הוא הציב את ארון ראמזי ובלז מאטווידי והוריד לספסל במפתיע את מיראלם פיאניץ’ ואת אדריאן ראביו. לחולייה ההגנתית ירד חואן קוודראדו, במקום דנילו שנותר על הספסל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הזוי: האם הוא התכוון לבשל לקבוצתו לשעבר?

גם אינטר ראתה מגרש לאחרונה לפני שבוע וחצי אך אז זה היה עם הרכב משני, מול לודוגורץ בליגה האירופית. בליגה המשחק האחרון של הנראזורי היה מול לאציו בהפסד 2:1, ומאמן הקבוצה אנטוניו קונטה ערך שינוי אחד בלבד מה-11 שפתחו באותו משחק כאשר דווקא דייגו גודין ירד לספסל ובמקומו פותח אלסנדרו באסטוני כבלם שלישי לצד סטפן דה פריי ומילאן שקריניאר.

הרכב יובנטוס: וויצ’ך שצ’סני, חואן קוודראדו, מתייס דה ליכט, לאונרדו בונוצ’י, אלכס סנדרו, ארון ראמזי, רודריגו בנטאנקור, בלז מטווידי, דוגלס קוסטה, כריסטיאנו רונאלדו וגונסאלו היגוואין. 

הרכב אינטר: סמיר הנדנוביץ’, מילאן שקריניאר, סטפן דה פריי, אלסנדרו באסטוני, אנטוניו קנדרבה, מתיאס וסינו, מרצלו ברוזוביץ’, ניקולו בארלה, אשלי יאנג, רומולו לוקאקו ולאוטרו מרטינס.

מאמן האורחת, אנטוניו קונטה, שהדריך בעבר גם את הגברת הזקנה, אמר לקראת המשחק: “אנחנו מוכנים למרות הקשיים ושינוי התוכניות שלא היו קלים. אמרתי לשחקנים שצריכים להסתגל לכל זה מהר ולעבוד קשה, וכולם מוכנים להקריב מעצמם ולהעלות את הרף  כדי להגיע לצמרת. כמובן שהקהל חשוב בכדורגל, במיוחד במשחקים כאלה, אבל אנחנו בסיטואציה רגישה שצריכים להתרגל אליה והבטיחות היא מה שחשוב”.   

האיטלקי שיחזור לראשונה לאליאנץ סטאדיום מאז שעזב ולא יקבל שום תגובה מהקהל כיוון שהמשחק יהיה בדלתיים סגורות המשיך ואמר: “אנחנו יודעים שיש מולנו קבוצה חזרה, אבל יש לנו תשוקה ורצון לסגור אותם הכי טוב שאפשר. יובנטוס – אינטר תמיד יהיה משחק גדול, והפעם הוא גם משמעותי ושוב חשוב מאוד לאליפות, וזאת עדות לעבודה הקשה שלנו, שבזכותה תמיד אהיה אסיר תודה לשחקנים”.