נגיף הקורונה פגע אנושות באיטליה, שכבר עברה את סין בכמות הנדבקים והמתים הרבים בעולם. בזמן שארץ המגף ממשיכה לגבות מאות קורבנות מדי יום, שחקני הכדורגל בסרייה א’ חוששים מאוד לחייהם ולחיי המשפחות שלהם. ראג’ה נאינגולן, קשרה הוותיק של קליארי, פחות דואג לעצמו, אלא יותר לאשתו קלאודיה, שמתמודדת עם מחלת הסרטן, ובמקרה והיא תידבק השילוב בין השניים עלול להיות מסוכן הרבה יותר.

“וירוס קורונה הוא בעיה גדולה, רק עליו אנחנו מדברים”, אמר נאינגולן בשיחה באינסטגרם עם אשתו של דריס מרטנס, קאט קרקהופס. “בתי החולים מתמלאים והצוותים הרפואיים נדחפים החוצה. אני מקווה שהכל יעבור כמה שיותר מהר מכיוון שלקלאודיה יש מערכת חיסונית חלשה. היא נמנעת מבתי חולים. היא מחכה ברשימת המתנה והולכת בדיוק כשמגיעה תורה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טוני קורס בתרגיל ביתי קשה של שליטה בכדור

עוד הוסיף הבלגי: “עכשיו, כשאני הולך לקניות, יש סיכון כי אני יכול להידבק בווירוס בחוץ. אני מפחד כי אני יכול להעביר לה את זה, אבל אני משתדל להיות זהיר וחושב שזה הולך טוב. עברנו יחד כבר את התקופה הקשוחה ביותר, ודברים הולכים בכיוון טוב כרגע”. 

השילוב בין חיי המשפחה לחיי הכדורגל: “כדורגל תמיד היה תחביב בשבילי והפכתי אותו גם למקצוע, אבל אני משתדל לחיות כמה שיותר כמו אדם נורמלי. הדברים החשובים ביותר עבורי הם ההצלחה שלי והחינוך של ילדיי. אני רוצה להוות דוגמה על המגרש, אבל זה גם תלוי בחינוך ההורים את ילדיהם”.

ראג'ה נאינגולן מול ארון ראמזי. "כבר עברנו את התקופה הקשוחה ביותר" (רויטרס)ראג'ה נאינגולן מול ארון ראמזי. "כבר עברנו את התקופה הקשוחה ביותר" (רויטרס)

הקשר הוותיק שמושאל מאינטר לא פחד לומר כי סכנת המוות אכן ממשית: “אני לא מתחבא, בניגוד לאחרים. כל יום עלול להיות האחרון שלנו, וזאת הסיבה שאני רוצה לחיות את החיים במלואם”.