דרמה בכדורגל האיטלקי. בארץ המגף מדווחים היום (רביעי) כי מריו באלוטלי, חלוצה האיטלקי של ברשה, סיים את דרכו במועדון והוא יעזוב אותו. בשבועות האחרונים נפוצו שמועות ודיווחים נוספים כי שני הצדדים לא מסתדרים, אך הפעם נראה שזה קרוב להיות רשמי.

בדיווח פורסם כי נשיא המועדון, מאסימו סלינו, הודיע על סיום דרכו של החלוץ הוותיק ונפרד ממנו: “המקרה של מריו באלוטלי יצא מפרופורציות. הוא בחור מוזר, אנחנו לא נמצאים באותו קו מחשבה. דרך ההתנהגות שלו כאן לא שונה מאשר במקומות אחרים בקריירה. החוזה שלו יפוג אוטומטית בכל מקרה אם נרד לליגה השנייה, אז הוא כנראה יהיה שחקן חופשי בקיץ”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מזהים? השיפוצים בברנבאו

עוד הוסיף נשיא ברשה: “לא החתמנו אותו רק כטריק שיווק ומדיה, באמת האמנו שהוא יכול לתת לנו תרומה על המגרש. אני חשבתי כך, בגלל שאני אוהב אותו והאמנתי שהוא יכול לייצר משהו חדש בברשה, אבל אנחנו מאוכזבים ממנו”.

באלוטלי הגיע בקיץ 2019 לקבוצה הצנועה שבדיוק עלתה לסרייה א’, היישר ממארסיי בצרפת. התקוות היו גדולות, אך הדעיכה בקריירה שלו נמשכה גם כאן, עם 19 הופעות בלבד בהן כבש 5 שערים. מה היעד הבא של מריו? והאם הוא יצליח להתאושש או שמכאן אין דרך חזרה?

באלוטלי חוגג (רויטרס)באלוטלי חוגג (רויטרס)