חדשות נהדרות מגיעות הערב (חמישי) מאיטליה. בסיומה של ישיבה שכללה את שר הספורט וינצ’נזו ספדאפורה ראשי הליגה האיטלקית ובעלי הקבוצות, יצא עשן לבן לגבי חזרת הכדורגל האיטלקי וכבר באמצע חודש יוני ישחקו כדורגל בארץ המגף.

החדשות הגדולות הן כמובן חזרתה של הסרייה א’, מה שיקרה ב-20 ביוני. איתה יחזור גם המאבק המשולש על תואר האליפות בין יובנטוס (שנמצאת במקום הראשון עם 63 נקודות), לאציו (שנמצאת במקום השני עם 62) ואינטר (שנמצאת במקום השלישי עם 54 נקודות, אך גם עם משחק חסר).

שבוע קודם לכן, ב-13 ביוני, ייערכו ככל הנראה המשחקים שיסמנו את חזרת הכדורגל האיטלקי - משחקי הגומלין בחצי גמר הגביע. יובנטוס של כריסטיאנו רונאלדו תארח את מילאן של זלאטן איברהימוביץ’ (אם השבדי יהיה כשיר) במשחק הגומלין אחרי ה-1:1 במשחק הראשון במילאנו, ואינטר תתארח אצל נאפולי, שניצחה 0:1 בחוץ במשחק הראשון. קיימת אפשרות שכבר ארבעה ימים אחרי חצי הגמר, ב-17 ביוני, ייערך משחק הגמר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טוב בהכל: רונאלדו קולע סל מרהיב עם הרגל

המטרה היא לסיים את העונה עד לסוף חודש יולי, כדי לאפשר לקבוצות שמשתתפות במפעלי אופ”א (יובנטוס, נאפולי ואטאלנטה בליגת האלופות, אינטר ורומא בליגה האירופית) להשתתף במפעלים היבשתיים שאמורים לחזור בחודש אוגוסט.