התקשורת בספרד ממשיכה לייצר סערות בריאל מדריד. בתכנית “אל צ’ירינגיטו” השנויה במחלוקת, חשפו כי “חדר ההלבשה של ריאל מדריד הודיע להנהלה כי יש למכור את גארת’ בייל בינואר”. הדיווח התמוה הזה הצליח לעורר רעש ולעשות את שלו, כאשר מי שדיווח עליו הוא אדוארדו אינדה. העיתונאי ידוע כאחד שחושף סיפורים מעוררי מחלוקת ולא פעם הואשם בפרסום של “פייק ניוז”. 

כעת מעניין לדעת האם אינדה באמת פגע והביא את ידיעת המאה שלו, שכן מידע שכזה אם יתברר כנכון, יהיה סיפור עולמי גדול. לפי הדיווח, מי שהביע את הדברים בפני פלורנטינו פרס הוא לא אחר מהקפטן, סרחיו ראמוס. כמו כן דיווח העיתונאי שמנצ’סטר יונייטד תהיה מוכנה לשלם עבורו 100 מיליון יורו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קחו אוויר: כל שערי המחזור ה-11 בלה ליגה

ויש לא רק דיווחים על מי שאולי ימצא עצמו בחוץ. ריאל מדריד פועלת כבר עכשיו על תכניות העבודה שלה לינואר ולקיץ ואחד המועמדים אשר עולים על הפרק הוא אלפונסו פדרסה, המשחק בוויאריאל. הספרדי בן ה-22 יכול לשחק כמגן שמאלי ואף כקשר באותו האגף, תפקיד אותו מילא בדפורטיבו אלאבס אליה הושאל בעונה שעברה. 

העונה הוא משחק יותר כמגן שמאלי בשורות הצוללת הצהובה. לשחקן סעיף שחרור בגובה של 22 מיליון יורו, ועל פי הדיווח ב”אס”, בריאל מדריד רואים בפדרסה כשחקן שיכול להפוך לשחקן כנף ברמה עולמית הגבוהה ביותר. הספרדי הצעיר ידוע בעיקר בשל יכולותיו הפיזיות הנהדרות ובעל רגל שמאלית איכותית, זאת ניתן היה לראות בשער שהרשית מול לבאנטה במחזור האחרון בדקות הסיום של המשחק. 

אלפונסו פדרסה מנסה לחמוק מלוקאס הרננדס (La Liga)אלפונסו פדרסה מנסה לחמוק מלוקאס הרננדס (La Liga)

בינתיים, שחקן ששייך לריאל מדריד ופורח כמושאל בדורטמונד, הוא אשרף חכימי. המגן הימני ממרוקו עושה חיל בשורות מוליכת הליגה הגרמנית ויש לו עד כה שער אחד ושישה בישולים בכל המסגרות. “ז’ולן לופטגי לא ידע על כל השחרורים שהולכים לעשות לו בסגל”, ניסה להסביר חכימי את העובדה שהוא מושאל לגרמנים בזמן שבמדריד לא ממש מרוצים מהרכש אלברו אודריוסולה. “אני מכיר את סנטיאגו סולארי, יש לו את היכולות לאמן את הקבוצה הראשונה וגם להוביל אותה להצלחות”. 

אשרף חכימי מנשק את הסמל שעל החולצה לאחר השער שלו בימי בריאל מדריד (La Liga)אשרף חכימי מנשק את הסמל שעל החולצה לאחר השער שלו בימי בריאל מדריד (La Liga)