בעוד אנו מתקרבים בצעדי ענק לסיום עונת 2018/19, ההכנות לעונה הבאה של ריאל מדריד ממשיכות כשכעת בספרד מדווחים כי מאמן הבלאנקוס, זינאדין זידאן, סימן מטרה חדשה/ישנה לסגל של אלופת אירופה היוצאת, והפעם לעמדת המגן השמאלי, כשמדובר בלא אחר מאשר המגן המושאל של ריאל, אשרף חכימי, המשחק בבורוסיה דורטמונד. על פי הדיווח, הצרפתי מעוניין להגדיל את התחרות על העמדה, בה כרגע משחק מרסלו.

חכימי בן ה-20, שפורח בשורות השוורצגלבן העונה, הופיע ב-27 משחקים במדים הצהובים השחורים ומציג מספרים נהדרים של שלושה שערים ושבעה בישולים בכל המסגרות. המרוקאי הבינלאומי, שיכול לשחק בשני צידיה של ההגנה, עבר לזיגנל אידונה פארק בקיץ עד לסיום העונה הנוכחית, אך לאור היכולת המצוינת חוזהו בקבוצה הגרמנית הוארך בעונה נוספת, כשכעת עושה רושם שלמאמן הצרפתי יש תכניות אחרות לגביו. בקבוצה מבירת ספרד, אגב, הבקיע חכימי שני שערים ובישל שניים נוספים ב-17 משחקים בעונה שעברה.

זינדין זידאן (La Liga)זינדין זידאן (La Liga)

אך עושה רושם שלמרות השאיפות של זידאן להחזרתו המוקדמת של המגן, דורטמונד לא מתכוונת לאפשר לו לחזור לקבוצת האם כל  כך מהר. מנהלה המקצועי, מיכאל זורק, מיהר להצהיר כי “אין כלל דיון על הנושא. יש לנו חוזה איתו, הסוכן שלו ביקר כאן. אין תסריט שבו הוא לא ישחק בדורטמונד בעונה הבאה”. חשוב לציין כי לכוכב הצעיר אין אופציית רכישה ועל פי ההסכם הוא יחזור לסגל של זיזו בסיום העונה הבאה. אם אכן חכימי יחזור, משמעות הדבר היא שסרחיו רגילון יושאל ככל הנראה לקבוצה אחרת על מנת לקבל דקות משחק.