המחזור השמיני בליגה הגרמנית נמשך הערב (ראשון) עם שאלקה שהייתה צריכה לרשום ניצחון על מנת לעלות לפסגה, אך נכנעה 2:0 להופנהיים. פ.צ. קלן הייתה זו שחזרה לחייך בזכות 0:3 חשוב בבית על פאדרבורן שעדיין נמצאת במקום האחרון.

הופנהיים – שאלקה 0:2

הצמרת בבונדסליגה פשוט לוהטת, המקום ה-11 עם 11 נקודות והראשון רק עם 16. בהתמודדות הנוכחית מי שיכלה לקפוץ למעלה אל המקום הראשון הייתה שאלקה שפיספסה את הצ’אנס שקיבלה, הפסידה ונותרה רק במקום השביעי. אנדראה קרמאריץ’ מצא את היתרון עבור קבוצתו ממצב נוח בתוך הרחבה (72) ואילאס בבו ניצל את ההגנה הדלה של הרויאל בלוז הכפיל במהלך נהדר וסגר את הסיפור (85). ניצחון שני ברצף של הופנהיים שהמשיכה במומנטום החיובי והיא רחוקה רק חמש נקודות מהפסגה.

פ.צ. קלן – פאדרבורן 0:3

מהרגע הראשון היה ברור מי הקבוצה הטובה יותר, למרות ששתיהן קרובות אחת לשנייה בטבלה, פאדרבורן עדיין ניראת כמו קבוצה מהליגה השנייה ולא יותר. כבר בדקה השמינית המארחת השיגה את היתרון בזכות ההגנה החלשה של היריבה, סיימון טרודה דייק כשהיה חופשי לחלוטין ברחבה.

סיימון טרודה (רויטרס)סיימון טרודה (רויטרס)

קלן חיפשה את השער השני וגם השיגה אותו, שוב הרבה בגלל ההגנה החלשה של העולה החדשה שפשוט לא הייתה קיימת ולואיס שוואב ניצל זאת כדי להכפיל בנגיחה. גם סבסטיאן בורנאו הצטרף לחגיגה (85). התוצאה נשמרה עד הסיום והקפיצה את המארחת למקום ה-15, מעל לקו האדום. היריבה נשארה במקום האחרון והיא רק עם נקודה אחרי שמונה משחקים.