בבונדסליגה פרסמו היום (חמישי) את לוח המשחקים המלא עד לסיום הליגה, וכמה משחקים מאוד מסקרנים בצמרת מצפים לנו עד לסיום עונת 2019/20. המשחקים הראשונים במסגרת המחזור ה-26 ייערכו כבר בשבת הבאה החל מ-16:30, כאשר המחזור שינעל את העונה יחל גם הוא באותה שעהויתקיים במלואו ב-27 ביוני.

מחזור 26:

דורטמונד – שאלקה (16 במאי, 16:30).
לייפציג – פרייבורג (16 במאי, 16:30).
הופנהיים – הרטה ברלין (16 במאי, 16:30).
דיסלדורף – פאדרבורן (16 במאי, 16:30).
אוגסבורג – וולפסבורג (16 במאי, 16:30).
פרנקפורט – מנשנגלדבאך (16 במאי, 19:30).
קלן – מיינץ (17 במאי, 16:30).
אוניון ברלין – באיירן מינכן (17 במאי, 19:00).
ורדר ברמן – באייר לברקוזן (18 במאי, 21:30). 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה חוזרת: שחקני בארסה עוברים בדיקות

מחזור 27 – 22-24 במאי

באיירן מינכן – פרנקפורט.
מנשנגלדבאך – באייר לברקוזן.
וולפסבורג – דורטמונד.
הרטה ברלין – אוניון ברלין.
מיינץ – לייפציג.
פרייבורג – ורדר ברמן.
שאלקה – אוגסבורג.
קלן – דיסלדורף.
פאדרבורן – הופנהיים.

מחזור 28 – 26-27 במאי

דורטמונד – באיירן מינכן.
לייפציג – הרטה ברלין.
באייר לברקוזן – וולפסבורג.
פרנקפורט – פרייבורג.
ורדר ברמן – מנשנגלדבאך.
הופנהיים – קלן.
דיסלדורף – שאלקה.
אוגסבורג – פאדרבורן.
אוניון ברלין – מיינץ.

מחזור 29 – 29 במאי – 1 ביוני:

באיירן מינכן – דיסלדורף.
מנשנגלדבאך – אוניון ברלין.
וולפסבורג – פרנקפורט.
הרטה ברלין – אוגסבורג.
מיינץ – הופנהיים.
פרייבורג – באייר לברקוזן.
שאלקה – ורדר ברמן.
קלן – לייפציג.
פאדרבורן – דורטמונד.

ב-2 או ב-3 ביוני: משחק השלמה בין ורדר ברמן לפרנקפורט מהמחזור ה-24.

מחזור 30 – 5-8 ביוני:

דורטמונד – הרטה ברלין.
לייפציג – פאדרבורן.
באייר לברקוזן – באיירן מינכן.
פרנקפורט – מיינץ.
ורדר ברמן – וולפסבורג.
דיסלדורף – הופנהיים.
פרייבורג – מנשנגלדבאך.
אוגסבורג – קלן.
אוניון ברלין – שאלקה.

מחזור 31 – 12-14 ביוני:

באיירן מינכן – מנשנגלדבאך.
וולפסבורג – פרייבורג.
הופנהיים – לייפציג.
דיסלדורף – דורטמונד.
הרטה ברלין – פרנקפורט.
מיינץ – אוגסבורג.
שאלקה – באייר לברקוזן.
קלן – אוניון ברלין.
פאדרבורן – ורדר ברמן.

מחזור 32 – 16-17 ביוני:

דורטמונד – מיינץ.
לייפציג – דיסלדורף.
באייר לברקוזן – קלן.
מנשנגלדבאך – וולפסבורג.
פרנקפורט – שאלקה.
ורדר ברמן – באיירן מינכן.
פרייבורג – הרטה ברלין.
אוגסבורג – הופנהיים.
אוניון ברלין – פאדרבורן.

מחזור 33 – 20 ביוני ב-16:30:

באיירן מינכן – פרייבורג.
לייפציג – דורטמונד.
הופנהיים – אוניון ברלין.
דיסלדורף – אוגסבורג.
הרטה ברלין – באייר לברקוזן.
מיינץ – ורדר ברמן.
שאלקה – וולפסבורג.
קלן – פרנקפורט.
פאדרבורן – מנשנגלדבאך.

מחזור 34 שינעל את העונה – 27 ביוני ב-16:30:

דורטמונד – הופנהיים.
באייר לברקוזן – מיינץ.
מנשנגלדבאך – הרטה ברלין.
וולפסבורג – באיירן מינכן.
פרנקפורט – פאדרבורן.
ורדר ברמן – קלן.
פרייבורג – שאלקה.
אוגסבורג – לייפציג.
אוניון ברלין – דיסלדורף.