הבונדסליגה ערכה היום (שבת) את מחזור חידוש המשחקים השני שלה ואיתו נרשם הישג מרשים במיוחד מצד שחקנה של באיירן מינכן, תומאס מולר. בדקה ה-17 הגרמני בן ה-30 רשם את הבישול ה-17 שלו העונה אחרי 27 מחזורים בלבד ובכך השווה את הנתון המדהים של קווין דה בראונה במדי וולפסבורג שנרשם בדיוק לפני חמש עונות.

מדובר בעצם בהשוואת השיא של הבלגי כאשר למולר היו ערב פתיחת המחזור גם שישה שערים על שמו העונה עד שבדקה ה-41 למשחק הוא הכפיל את התוצאה וכבש את שערו השני. הנתון המדהים הנוסף בכל הנוגע לבישולים בליגה הגרמנית הוא כי במקום השני מתחת למולר נמצא ג’יידון סאנצ’ו שרשם הערב את הבישול ה-16 שלו העונה במדי בורוסיה דורטמונד. 

עוד בבונדסליגה מתוך המחזור ה-27: הפעם, לצד חזרת הכדורגל, קיבלו הצופים בבית חידושים מרעננים שהנעימו קצת יותר את הצפייה במשחקים. בזמן שקהל אינו יכול להיכנס למגרש, הגרמנים הצליחו לפחות לשנות את האווירה השקטה משהו וכך לדוגמה במשחק בין וולספבורג לבורוסיה דורטמונד, הושמעו שירי אוהדים ברקע במה שדימה אווירה של משחק לעיני קהל. כאשר הקבוצה הביתית תקפה, היה ניתן לשמוע קהל “מתלהב” מהמהלך, בדיוק כמו במציאות.

פלקטים של שחקני העבר של בורוסיה מנשנגלדבאך (רויטרס)פלקטים של שחקני העבר של בורוסיה מנשנגלדבאך (רויטרס)

בבורוסיה מנשנגלדבאך הוציאו לפועל את הרעיון עליו עבדו עוד בזמן פגרת הקורונה. כל אוהד יכל לשלם 19 אירו כדי ש”בובה” עם פניו תוצב ביציעים. התמונות מדברות בעד עצמן ומצילום מרוחק, נוצרת התחושה כי האצטדיון מלא באוהדים אשר צופים במשחק, גם אם הם באותו הזמן ממש, נמצאים בביתם בלבד. 

שחקני בורוסיה מנשנגלדבאך צופים בפקלטים של האוהדים (רויטרס)שחקני בורוסיה מנשנגלדבאך צופים בפקלטים של האוהדים (רויטרס)
אוהדי בורוסיה מנשנגלדבאך על הפלקטים (רויטרס)אוהדי בורוסיה מנשנגלדבאך על הפלקטים (רויטרס)
אוהדי בורוסיה מנשנגלדבאך על הפלקטים (רויטרס)אוהדי בורוסיה מנשנגלדבאך על הפלקטים (רויטרס)