מאז שפיליפה קוטיניו עזב את ליברפול, מתגברות הביקורות כלפיו, ככל שהזמן עובר. בברצלונה הוא היה טוב אבל לא מספיק, וגם בבאיירן מינכן לא כולם מספיק מרוצים מהדברים שעשה בקבוצה. כעת, שהוא תלוי בין הפטיש לסדן ולא יודע מה צופן לו העתיד בחלון ההעברות הקרוב, שחקן העבר הברזילאי של הבווארים, ג’ובאני אלבר, מתח ביקורת לא קלה גם הוא על שחקן ההתקפה בן ה-28.

“כולם מצפים לראות את קוטיניו של ליברפול, שם הוא עשה דברים נהדרים, אך לאחר שעבר לברצלונה הדברים הלכו פחות טוב”, אמר אלבר היום (שלישי) לאתר ‘גול’ והוסיף: “אני חושב שתקוע לו משהו בראש. הוא בן אדם שכל פעם שהולך לא משהו לא טוב זה מטלטל אותו מאוד”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם מסי הצליח לעמוד שוב באתגר היפני?

עוד הוסיף שחקן העבר: “הוא לא אדם שחושב לעצמו ‘אני קוטיניו ואני הולך לתקן את הבעיה’. חסרה לו אגרסיביות בצורת המשחק שלו, וזו בושה מכיוון שהוא שחקן גדול. אני לא יודע אם זה ייישאר כך או לא, אבל דברים משתנים מהר מאוד בכדורגל. הוא צריך להתרכז הרבה יותר בקבוצה, לעשות כמה שפחות בעיות ולהגדיל לעצמו את הביטחון העצמי”.

האם יצר איתו קשר אי פעם: “רציתי לדבר איתו, אבל אז הגיעה מגפת הקורונה. יש כבר את תיאגו אלקנטרה שעוזר לו כל הזמן. הוא רוצה לתת לו כמה עצות, לדבר איתו על באיירן מינכן  ולספר לו כיצד רואים מבחוץ את ההתנהלות שלו”.