בעוד הקורונה משתוללת באיטליה ומשביתה את הספורט באופן גורף, סגן הנשיא באינטר, כוכב העבר חאבייר זאנטי, התראיין ל’רדיו קונטיננטל’ והתייחס למצבו של לאוטרו מרטינס בקבוצה כאשר לא מעט דיווחים קושרים אותו למעבר לברצלונה אולי אפילו עוד הקיץ.

זאנטי אמר תחילה בנוגע לקורונה: “היה לנו משחק מול יובנטוס, כך שבידוד הוא הכרחי, אין לנו עדיין מקרה של חולים בנגיף, אני מקווה שנוכל לגבור על המגפה הזו בהקדם האפשרי, אפילו שיש דאגה גדולה מאוד לגבי המספרים ההולכים וגדלים של אנשים המתים מהנגיף. כולנו נישאר כקבוצה בבידוד עד ה-25 במרץ, לאחר מכן נבדוק את האפשרות לחזור לאימונים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו מציץ מהחלון וחוזר לאחוזת היוקרה

עתידו של לאוטרו: “אנחנו מרוצים ממנו מאוד ושמחים שהוא שחקן בקבוצה שלנו, מקווים שהסיטואציה סביבו תיפתר בהקדם האפשרי, ברצלונה? אני רואה אותו ממשיך בכדורגל האיטלקי ולגבי הנבחרת שלו, הוא העתיד של ארגנטינה. הוא אחד הכישרונות הגדולים בעולם, רק בן 22 ויש לו לאן לשאוף להשתפר. אני לא מתעסק בשוק ההעברות, לפחות לא כרגע”.

בעוד באינטר טוענים כי מעבר של לאוטרו לא על הפרק, בספרד מדווחים כי ברצלונה עשויה להשאיר את קוטיניו בסגל שלה לאחר שיסיים את עונת ההשאלה שלו לבאיירן מינכן, אם לא יגיעו הצעות השואפות ל-110 מיליון יורו, הסכום אותו רוצים הבלאוגרנה. כרגע, מדווח כי רק צ’לסי מעוניינת באופן משמעותי בשחקן, אך גם היא לא מוכנה לשלם עבורו את הסכום הדרוש.

הקטאלונים מנסים להפחית נזקים עד כמה שניתן, כך שייתכן שיסכימו לקבל עבורו סכום מופחת כדי שיוכל להכניס לקופתם סכום שיסייע בהבאת אחד הכוכבים עליהם הקבוצה שמה עין, כאשר קאמבק של ניימאר נמצא בראש סדר העדיפויות, כאשר גם הוא עצמו הביע לאחרונה את רצונו לחזור. בלי קשר, דיווחים נוספים קושרים את שמו של חלוץ ארסנל פייר אמריק אובמיאנג כאופציה נוספת להגיע הקיץ לקאמפ נואו.