התחושה במשחק של באיירן מינכן אמש (ראשון) מול אוניון ברלין הייתה כל כך מוזרה. ללא קהל, ללא אווירה וכשהשחקנים עדיין לא בכושר שיא, המשחק לא התעלה לרמה גבוהה כלל והבווארים רשמו 0:2 בדרך להשבת הפער בפסגה מדורטמונד ל-4  נקודות.

את השערים כמובן אסור לחגוג בקבוצתיות, יש הגבלות רבות ומחמירות על כל השחקנים להתנהג כמצופה מהם כשהמלחמה בנגיף קורונה בגרמניה עדיין בשיאה. תומאס מולר התייחס לעובדה ששחקנים מאינסטינקט חשבו לרגע לרוץ עם כובש השער, אך בלמו את עצמם: “רק כשאתה מתחיל את הריצה אתה פתאום נזכר, זה מה שמאט אותך פתאום. בכל מקרה עושים הרבה כדי למנוע הדבקה, אנחנו לא שוכחים שעיניים רבות נשואות אלינו מאשר לכל מקום אחר בגרמניה בימים כאלה, אנחנו חייבים לשמש דוגמא”.

רוברט לבנדובסקי ממשיך לברוח לליאו מסי

האם האווירה באצטדיון השומם השפיעה: “אני חושב שזה דווקא היה לרעת אוניון ברלין. כשהם היו בפיגור של שער אחד, הייתה בעיטת קרן לזכותם וכנראה שאם היה רעש ועידוד באצטדיון דברים היו נראים אחרת לגמרי, חייבים להודות בנושא הזה. יכולנו לשחק טוב יותר, אבל ראויים לתוצאה”.

בתוך כך, אופטימיות זהירה בבאיירן בנוגע לעתידו של השוער וכוכב הקבוצה מנואל נוייר בן ה-34. המנכ”ל קארל היינץ רומניגה מאמין שבהקדם הגרמני יחתום על הארכת חוזהו שמסתיים בקיץ 2021 ויישאר בקבוצה: “אני אומר באופטימיות זהירה שהוא יקבל את ההצעה שלנו. הוא יודע מה יש לו כאן, אני חושב שהנישואין הללו ימשכו גם בעתיד”.

נוייר עצמו אחר אחרי המשחק: “רומניגה נמצא בתמונה ואני מאוד שמח לשחק במועדון כמו באיירן מינכן. שנינו אופטימיים בנוגע לחוזה, אבל שום דבר עדיין לא נחתם, עדיין אין לנו מה להודיע שהוא חדש, בינתיים החוזה מסתיים ביוני בשנה הבאה”.