אם לא קיליאן אמבפה, בריאל מדריד הולכים בכל הכוח על כוח עולה אחר לגמרי לקראת העונה הבאה, אבל זה לא כל כך פשוט. על פי דיווח ב’בילד’ הגרמני הבוקר (שישי), באייר לברקוזן דחתה הצעה בגובה 80 מיליון אירו מצד הבלאנקוס עבור חלוצה המוכשר של הקבוצה קאי האברץ.

לכוכב בן ה-20 יש חוזה 2022 בקבוצה, על כן הגרמנים שגם הם הסתבכו בבעיה כלכלית לקראת העונה הבאה בשל משבר הקורונה רוצה להשאיר אותו עונה נוספת במדיה כדי שתג מחירו יעלה והוא יוכל לסייע לה מקצועית לצלוח את העונה הבאה ובקיץ 2021 למכור אותו אם ירצה בכך.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סופרים את הימים: פחות משבוע לחזרת הליגה!

מדובר בדחייה של הצעה ראשונית בלבד וייתכן שהבלאנקוס ינסו שוב לגשש בכיוון החלוץ שסיפק העונה עד כה 15 שערים ו-8 בישולים. ההערכה היא ש-100 מיליון אירו יספקו את לברקוזן ואז ייתכן שכן יסכימו למכור את השחקן, כאשר המדרידאים הם היחידים כרגע שמעוניינים לשלם את הסכומים הגדולים עבור האברץ.

העסקה גם תלויה כמובן ברצונו של השחקן, שבעצמו הודה כי הוא בהחלט שוקל לעזוב את הבונדסליגה לטובת אתגר חדש והכיוון של סוכניו היא לעשות זאת עוד העונה, גם אם מדובר בלהישאר בלברקוזן לעונה נוספת בטרם המעבר, בכל מקרה ריאל מדריד עדיין נחשבת לאופציה מצוינת מבחינתו.