האקשן במשפחת איקרדי לא פוסק. וונדה, זוגתו של הכדורגלן מאורו, ענתה היום (שלישי) לביקורות של האקס שלה מקסי לופס לגבי ההחלטה לחזור לאיטליה בצל משבר הקורונה. בנוסף, היא דיברה על עתידו של בעלה בפאריס סן ז’רמן, שעדיין יכולה לממש עליו את האופציה שיש לה ולרכוש אותו מאינטר עבור 70 מיליון אירו.

“לא לקחתי את הילדים לאיפה שיש התפרצות של הנגיף”, אמרה וונדה לאקס על ההחלטה לשוב ללומבארדי. “כמו שמקסי יודע אנחנו חיים בכפר קטן ששם היו מעט מאוד מקרים. זה הבית שלי, בפאריס השכרנו מקום וההסכם היה קרוב לסיום. אני מרגישה בטוחה יותר באיטליה מאשר בארגנטינה, אנחנו איטלקים עכשיו, אז אם משהו יקרה לי אני מעדיפה שזה יהיה בבית שלי”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כמה לייקים שווה תספורת של רונאלדו השמן?

עוד הוסיפה הסוכנת והדוגמנית: “זה היה יותר מסוכן עבורנו לטוס לארגנטינה, אבל מקסי צריך לשמוח שאני מטפלת ככה בילדים שלנו. יכולתי לטוס, אבל העדפנו להשכיר שתי מכוניות, אחת למאורו ואחת לי, ולחלק את הילדים כדי שניסע 750 קילומטרים בתשע וחצי שעות. לא הפסקנו עד שהגענו”.

בתוך כך, השמועות על עתידו של איקרדי ממשיכות לזרום, כשבאיטליה מדווח שאין בכוונתו להפוך את המעבר לאלופת צרפת לקבוע. יש אפשרות אחרת לפיה פ.ס.ז’ תפעיל את האופציה ותרכוש אותו ב-70 מיליון אירו ומיוחד אחר כך תמכור אותו ליובנטוס, הקבוצה אליה רצה להגיע בקיץ. גם בנאפולי אישרו התעניינות בארגנטינאי, אבל קשה להאמין שהתכולים יצליחו להגיע למספרים הללו.