אם עד לפני מספר ימים הדיווחים באירופה טענו כי קיליאן אמבפה לא יכול לעזוב את פאריס סן ז’רמן ושהיא אף מכינה לו חוזה חדש ומשודרג במיוחד, כעת עם מגפת הקורונה והשפעותיה על הכלכלה העולמית וכתוצאה מכך גם על הכדורגל, ישנם דיווחים חדשים אשר נראים ככאלה אשר מרחיקים את החלוץ הצעיר מהחוזה שהוא רוצה. היום (חמישי) התפרסמו מספר כתבות בנושא שמעלות את השאלה הגדולה – האם אמבפה ופ.ס.ז’ אכן ייפרדו בקיץ?

“לקיליאן אמבפה כואב במקום אחד בלבד: בכיס שלו”, נכתב עליו ב”מארקה” הספרדי. “מפריע לו שהוא מרוויח פחות מחצי מהסכום אותו מקבל ניימאר”, נכתב בדיווח אחר. על פי “פראנס פוטבול”, לחלוץ הצעיר של פאריס שכר עונתי הכולל תמלוגים והכנסות שונות בצרפת בגובה 21.2 מיליון אירו, בעוד הברזילאי מרוויח רק מהקריירה שלו בצרפת כ-48 מיליון אירו בעונה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
10 השערים הגדולים ביותר של ניימאר בבארסה

“השחקן שאמור לעלות יותר מכל אחד אחר, לא קרוב בכלל למשכורות של ניימאר, כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי. זה מציק לו”, כתוב בעניין ב”אס”. “הבעיה היא נוספת. בזמן שהוא רוצה שדרוג, הקורונה תוביל את פאריס לקצץ משכורות. זה מרחיק אותו מהרצונות שלו”. השאלה הנוספת שצריכה להישאל כעת היא אם אכן פ.ס.ז’ מקצצת, מי אומר שהדבר הזה לא יציב בעיות דומות לקבוצות שירצו לצרף את השחקן? נצטרך לחכות לקיץ ולקוות שנחזור לעסוק בקרוב מאוד בכדורגל ובהעברות אמיתיות.