כשאוסמן דמבלה נקנה על ידי ברצלונה מדורטמונד בקיץ 2017 עבור 105 מיליון אירו, הוא היה אמור להיות החוליה החסרה בפאזל, השחקן שישלים חוליית התקפה מנצחת עבור הבלאוגרנה לאחר עזיבת ניימאר, אבל עד כה הצרפתי לא ענה על הציפיות והתקופה שלו במועדון נחשבת למאכזבת למדי.

לאחרונה הוא הביע את רצונו להישאר בקבוצה ולעמוד בתנאי חוזהו, אבל לפי דיווח ב-TMW השחקן מוצב ברשימת ההעברות של המועדון כחלק מהמאמץ להקטין את עלויות השכר במועדון ולצמצם הפסדים שנגרמו בעקבות משבר הקורונה. פאריס סן ז’רמן מעוניינת לרכוש אותו והקטאלונים לא מתכוונים להציב יותר מדי מכשולים ויסתפקו ב-42 מיליון אירו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איפה ישנם עוד שוערים כמו ויקטור ואלדס?

לאונרדו, המנהל הספורטיבי של פ.ס.ז’ מעוניין בצרפתי שאמנם חווה פציעות רבות בבארסה ולא שיחק את מרבית המשחקים בעונות האחרונות, אבל נחשב עדיין לאור גילו הצעיר לכישרון גדול. שכרו עומד על 12 מיליון אירו ועם בונוסים עשוי להגיע לכ-19 מיליון אירו, אך הסכומים הללו לא מרתיעים את הצרפתים.

ככל הנראה פ.ס.ז’ היה אחד המועדונים היחידים עם המשאבים הכספיים הנחוצים להשלמת עסקה שכזו ולכן האלופה הספרדית לא תערים יותר מדי קשיים על מנת לאפשר לעסקה לצאת לדרך ולשחרר מעט כסף שיועד לכיסוי הנזקים הכלכליים.