בתקשורת הקטאלונית והאיטלקית ממשיכים לעסוק בדיוני החיזוק של ברצלונה לקראת העונה הבאה וממשיכים לשחק על הקו שבין ניימאר ולאוטרו מרטינס, בעוד שם חדש נכנס אל הרשימה – ג’ונתן דייויד המשחק בגנט. אז מה היה לנו היום (חמישי).

ב”מונדו דפורטיבו”, מקדישים את הכתבה הראשית שוב ללאוטרו מרטינס של אינטר וטוענים כי אומנם לשחק יש סעיף שחרור של 111 מיליון אירו, אך הוא יכול להגיע לבארסה בתמורה לסכום שהקבוצה שילמה בעבר כדי להביא את זלאטן איברהימוביץ’ מאותה הקבוצה. בזמנו, הקטאלונים שילמו 69.5 מיליון אירו על השבדי ושלחו לסן סירו את סמואל אטו. כעת מתווה דומה על הפרק רק שבמקום סמואל אטו, השחקן התורן שיעשה את הכיוון ההפוך יהיה ארתורו וידאל הצ’יליאני. 

ב”טוטוספורט” האיטלקי התעקשו כי יש כבר הצעה רשמית מברצלונה לאינטר על לאוטרו מרטינס הארגנטינאי, זאת אחרי שסוכנו טען לפני יומיים כי זהו פרסום לא נכון. “שבעה מיליון אירו נטו לעונה, חוזה עד 2025 עם אופצייה לשנתיים נוספות עד 2027. שכרו יהיה כפול ממה שהוא יכול להרוויח באינטר”, כך נכתב בכלי התקשורת האיטלקי שם משוכנעים שהקיץ הקרוב יהיה הרגע בו הארגנטינאי יאחד כוחות עם ליאו מסי, חברו לנבחרת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ליאו מסי מתאמן עם בנו

במקביל על הכוונת נמצא גם ג’ונתן דייויד, החלוץ הקנדי של גנט הבלגית, שמחוזר על ידי מועדונים רבים בזכות 18 שעריו ו-8 בישוליו כשהוא בן 20 בלבד. פורטו הציעה עליו 6 מיליון אירו לפני שנה אך מאז הצטרפו אל רשימת המחזרות גם באיירן מינכן, ארסנל ופ.ס.וו איינדהובן, אולם החלוץ בכלל מכוון לברצלונה ומעוניין לשחק בה אחרי שגדל והעריץ את רונאלדיניו. 

דייויד מתואר כתואם ”ארלינג הולאנד”, שחקן צעיר, מוכשר מאוד, מהיר, אתלטי וגבוה, כזה שברצלונה יכולה לבנות עליו את ההתקפה שלה בעתיד אחרי שפספסה את ההזדמנות לעשות זאת עם הנורבגי שנמכר מרד בול זלצבורג לבורוסיה דורטמונד והוכיח כי התחזיות של הקטאלונים לגביו היו מוטעות. 

בזמן הזה, ב”ספורט” הקטאלוני ממחזרים את עניין ניימאר והגרסה היומית היא שברצלונה תציע את אנטואן גריזמן בתוספת כספית לא גבוהה כדי לקבל מפאריס סן ז’רמן את החלוץ הברזילאי בחזרה. הדיווחים על השימוש בגריזמן כקלף מיקוח להבאתו של ניימאר נטחנו מכל כיוון בחצי השנה האחרונה, אך יחד עם זאת, בכלי התקשורת בקטאלוניה חוזרים להתעקש כי זהו המתווה. ניימאר אמור להגיע הקיץ יחד עם לאוטרו, זו התכנית הגדולה של ברצלונה.