ריבאלדו היה אחד השחקנים החשובים והאהובים של ברצלונה בשנות ה-90 ותחילת המילניום ולאחת האגדות הגדולות של נבחרת ברזיל. כאחד שהיה וראה הכל במועדון הפאר הקטאלוני, הוא הביע היום (חמישי) את דעתו בנוגע להתלבטות בגזרת הרכש בין אם לצרף את ניימאר או לאוטרו מרטינס.

“אני לא חושב שלאוטרו הוא הפתרון לבעיות בהווה”, טען ריבאלדו. “ניימאר תמיד יהיה העדיפות הראשונה שלי להתקפה של ברצלונה. מרטינס רק בן 22 והוא עדיין צריך להתפתח, לצבור ניסיון, על אף שהוא כבר שחקן מצוין שיכול להגיע לטופ בעתיד. כל אלו הן הסיבות למה ברצלונה צריכה להתמקד בלהחזיר את ניימאר כדי ליצור שוב את החוד ההרסני שהוביל את הקבוצה בעבר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: שלושער למסי, 3:4 לברצלונה בברנבאו

עסקאות ענק בצל הבעיות הכלכליות הצפויות: “ברצלונה צריכה לעשות מאמצים פיננסיים גדולים כדי להביא את ניימאר, עכשיו שנראה שפ.ס.ז’ מוכנה לקבל הצעות ריאליות, החתמה כזו לא תהיה הימור. ניימאר בן 28, יש לו עדיין הרבה שנות כדורגל לפניו בקריירה, זה יהיה דיל אדיר, כי הוא כבר מכיר את המועדון ויש לו את האישיות שיכולה לאפשר לו לעשות את השינוי בלי לפחד להיות בצל של מסי. אני גם בטוח שליאו ישמח אם הוא יחזור לקבוצה”.

הארכת החוזה למארק אנדרה טר שטגן: “אני מסכים שמגיע לו שדרוג בשכר על כל מה שהוא עשה עבור הקבוצה בשנים האחרונות. יחד עם זאת אני לא חושב שהוא צריך להרוויח שכר כמו מסי או לואיס סוארס, כמו שחלק טוענים. כמובן שמגיע לו להיות אחד ממרוויחי השכר המובילים, יש לו מקום מיד אחרי הכוכבים הגדולים”.

מאסרו של חברו רונאלדיניו בפראגוואי: “לא דיברתי איתו מאז שהוא נעצר, אני רק יכול לשלוח לו חיזוקים ואיחולים ושהכל יסתיים היטב. בטח לא כיף לבלות את יום ההולדת שלך בכלא במדינה זרה, אני משוכנע שכאשר הכל ייגמר הוא ייצא מזה חזק. סוד מהעבר? במהלך מונדיאל 2002, ניצחנו את אנגליה 1:2 ושם הוא היה בשיא. הוא בישל לי את הראשון וכבש שער שייזכר לעד, שער היסטורי שהכניע את דייויד סימן משום מקום. שאלתי אותו אחרי המשחק והוא אמר לי שהוא למד את התנועות של סימן והוא ידע שהוא אוהב לקחת כמה צעדים קדימה במצבים חופשיים כאלה, אז הוא ניסה להפתיע אותו והוא בעצמו הופתע”.