פאריס סן ז’רמן עלתה הערב (רביעי) לגמר הגביע הצרפתי אחרי 1:5 יוקרתי על ליון, כאשר האלופה נהנתה משלושער של קיליאן אמבפה (כולל גול אחד בלתי נשכח) ומשערים נוספים של ניימאר ופבלו סראביה בדרך לכרטיס הנכסף. הקבוצה של תומאס טוכל פיגרה, אבל הראתה אופי בחוץ במגרש לא פשוט.

המארחת עלתה ראשונה על לוח התוצאות כאשר מרטין טרייה הכניע מקרוב את קיילור נבאס. לא חלפו שלוש דקות וקיליאן אמבפה איזו מקרוב אחרי מצב נייח והרגיע את האלופה. בדקה ה-64 ניימאר דייק מהנקודה הלבנה והשלים מהפך בפנדל ערמומי אחרי הרחקה של פרננדו מארקל, כאשר אמבפה השלים צמד בדקה ה-70 אחרי שהתחיל מהחצי של קבוצתו, התעלל בהגנה והכניע את לופס. בדקה ה-82 פבלו סראביה הוסיף, והצרפתי הצעיר חגג שלושער נפלא בתוספת הזמן וקבע את תוצאת המשחק.

במקביל, משחקי רבע גמר הגביע הגרמני נערכו, כאשר במפגש הראשון פגשה באייר לברקוזן את אוניון ברלין וגברה עליה 1:3 עם מהפך שנתן לה את הכרטיס לשלב ארבע האחרונות של המפעל, ובמפגש השני ניצחה 0:2 פרנקפורט את ורדר ברמן.

לברקוזן – אוניון ברלין 1:3

דווקא האורחת עלתה ראשונה על לוח התוצאות כשמרקוס אינגברטסן כבש בנגיחה בדקה ה-39, אבל כריסטופר לנס ספג כרטיס אדום שהותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים בדקה ה-71, ודקה אחת מאוחר יותר קארים בלרבי העניש והשווה. לקראת הסיום, צ’ארלס ארנגיס קבע מהפך בדקה ה-86 אחרי נגיחה טובה מכדור קרן, ומוסא דיאבי סגר עניין עם השלישי בתוספת הזמן.