אם לא די בכך שהסגל של יובנטוס טוב משמעותית מכל הקבוצות באיטליה, נדמה שבקרוב הביאנקונרי יהפכו לאימפריה של ממש במטרה לאיים גם העונה על ליגת האלופות. לפי מספר דיווחים שעלו היום (שלישי) באיטליה, מאורו איקרדי שזוכה לשלל חיזורים, בעיקר מרומא וממונאקו שכבר פנו לגביו, מעוניין אמנם לעזוב את אינטר, אבל רק לביאנקונרי ולא לשום מועדון אחר.

על החלוץ הארגנטינאי בן ה-26 הוצב תג מחיר של כ-60 מיליון אירו, והוא מאוד רוצה לשחק בליגת האלופות בעונה הבאה, דבר שמשאיר פחות או יותר רק את יובה כאופציה באיטליה, כיוון שלאטאלנטה הוא לא יגיע, את אינטר הוא עוזב ונאפולי הולכת על אירווינג לוזאנו לחיזוק החלק ההתקפי שלה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פליקס להט ב-1:2 של אתלטיקו על יובנטוס

עוד ביובנטוס, אחרי ששמות כמו אנדראה פירלו, פול פוגבה, אמרה צ’אן, ארון ראמזי, אדריאן ראביו ורבים וטובים נוספים הגיעו אליה בחינם, בקבוצה ינסו לצרף ללא עלות גם את כריסטיאן אריקסן, אך רק בקיץ הבא. חוזהו של הדני המוכשר אצל טוטנהאם ייגמר ב-2020 והגברת הזקנה ששמה עליו עין כבר תקופה תנסה להגיש לו הצעה מפתה כדי לצרפו אליה בעוד שנה.

מנגד, במועדון הלונדוני לא מתכוונים לוותר בקלות על הכוכב דני. על פי דיווח באנגליה, התרנגולים מתכוונים להציע לאריקסן להגדיל את שכרו ביותר מפי שתיים לכדי 200 אלף ליש”ט בשבוע, וזאת על מנת להבטיח את הישארותו בקבוצה לשנים הקרובות.