אחרי שמרבית הספקולציות רמזו על כך שיגיע למנצ’סטר יונייטד, הגיעה טוטנהאם ישר ל’מאני טיים’ ונכנסה למרוץ להחתמת הוולשי של ריאל מדריד, ככל הנראה בעסקת השאלה לעונה הקרובה.

ז’וזה מוריניו דיבר היום (רביעי) על כך שמאז ומתמיד רצה לצרף את הקשר לקבוצות שאימן, עוד בריאל מדריד: “זה לא סוד שכבר ניסיתי להחתים אותו כשהייתי מאמן ריאל, גם גארת’ יודע את זה. אפילו לפני כן, ניסיתי להביא אותו לשם וזה לא היה אפשרי כשאני אימנתי שם. אבל הנשיא של ריאל בכל זאת הלך עם האינסטינקט שלי והידע שאני מביא ואחרי שהלכתי הוא הובא לשם. כל זה לא סוד, אבל לא אדבר על כך עוד כי הוא שחקן של ריאל מדריד כרגע”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בייל והזאר עוזבים באמצע משחקה של ריאל

אז, ב-2013, מיד לאחר שמוריניו סיים את תפקידו, פלורנטינו פרס אכן רכש את בייל מטוטנהאם עבור 85 מיליון אירו. בשבע שנותיו אצל הבלאנקוס, הוולשי זכה בארבעה תארי ליגת האלופות, שתי אליפויות ספרד, אליפות העולם למועדונים ועוד שלל הישגים. כעת, גם הוא הביע את רצונו לחזור לאנגליה לפחות לעונה הקרובה והעסקה קרובה מאוד.

מוריניו ציין כי החתמה של בייל וזו של רגילון שגם הוא מועמד להגיע מריאל יהיו: “פאזל, הסגל הופך לפאזל עם החתמות חדשות. אם הרכש מתאים, זה מצוין לקבוצה, עוד שלושה שבועות השוק עדיין פתוח לכל הכיוונים. אני חושב שבכדורגל אתה חייב תמיד לחכות להתפתחויות, בוא נראה מה יקרה לנו, אני אף פעם לא אהבתי להתחיל ליגה כששוק ההעברות עדיין פתוח”.

קוסטה ודאייר במפגש הקודם (מערכת ONE)קוסטה ודאייר במפגש הקודם (מערכת ONE)

אריק דאייר גם אמר באותה המסע”ת: “מנקודת המבט של האוהדים, כאשר שם של שחקן במעמד הזה מקושר למועדון, זה דבר מאוד מרגש. עבורי אישית זה לא משפיע בשום כיוון, זה לא הפעם הראשונה שיגיע שחקן ולא הפעם האחרונה. תמיד יש שמועות על שחקנים שעוברים ממקום למקום לאחר, כל יום יש משהו חדש לדבר עליו בכדורגל”.

סוכנו ג’ונתן בארנט גם טען הבוקר: “זה קרוב, אבל עוד לא גמור, זו עסקה מורכבת מאוד. גארת’ עדיין אוהב מאוד את הספרס, שם הוא הכי רוצה להיות”. בכל מקרה, כבר הובהר שריאל תסכים לממן כמחצית משכרו של בייל העומד על 500 אלף פאונד לשבוע, כדי שעסקת השאלתו תתממש.