מאוריסיו פוצ’טינו היה האיש ששינה את פניה של טוטנהאם בשנים האחרונות. המאמן הארגנטינאי שהגיע לתרנגולים ב-2014, היה אחראי לפיתוח וקידום של לא מעטי שחקנים גדולים וכן השיא הגיע בעונה הקודמת עם הגעת הקבוצה לגמר ליגת האלופות, שם נכנעה לליברפול.

למרות העונות הטובות, את זו הנוכחית פתח פוצ’טינו בצורה מאכזבת כשהשיא השלילי הגיע עם ה-7:2 המביש לבאיירן מינכן העונה בצ’מפיונס. בעקבות שורה של תוצאות רעות, פוטר המאמן ולמעשה מאז נובמבר נמצא ללא קבוצה, עך אף דיווחים רבים על קבוצות המעוניינות בו. היום (רביעי) פורסם ראיון של פוצ’טינו באנגליה ושם הוא התייחס לעבר ולעתיד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מראדונה ומסי מכניסים שחקן אלמוני לרשימה

“למען האמת, אני רוצה לחזור ולאמן בפרמייר ליג”, אמר פוצ’טינו והמשיך. “נצטרך לחכות ולראות מה יהיה, זה זמן של התאוששות, זמן לחשוב קצת עם עצמך על מה שעברת ומה שאתה רוצה להשיג. בכדורגל בכל רגע יכול לקרות משהו ואתה צריך להיות מוכן, אני מוכן לאתגר חדש, יש לי ביטחון בכך שהאתגר הבא יהיה פנטסטי”.

עוד הוסיף: “אני ער לכל השמועות והדיווחים, לקחתי לי זמן של מנוחה. הייתה בארגנטינה, בקטאר ובספרד. אנחנו מתמודדים עם שמועות באופן טבעי, זה חלק מהמקצוע. בנוגע לתקופה שלי בטוטנהאם, אני גאה על מה שעשיתי שם. קרו הרבה דברים חיוביים, לקחתי פיקוד על המועדון”.