אחרי שמועות רבות על מעבר לאינטר האיטלקית, בתקשורת הספרדית פרסמו בימים האחרונים כי לוקה מודריץ’ החליט להישאר בסופו של דבר בריאל מדריד, אך למרות זאת, כלום למעשה עוד לא סגור. 

בקרוב בערוץ ONE2: שידורי הליגה האיטלקית

לאחר שנטען כי החליט להישאר בבירת ספרד, בן ארצו של מודריץ’, הקרואטי איבן פרישיץ’, העלה לאינסטגרם תמונה עם שני קרואטים נוספים, מרסלו ברוזוביץ’ ושימה ורסאליקו אשר משחקים עמו בשורות הנראזורי, תייג את מי שהיה בתמונה ושאל ‘מי חסר?’ ברמיזה למודריץ’, שמצידו הגיב ב’לייק’ שנוי במחלוקת וגרם לגל חדש של שמועות. 

בתקשורת הספרדית כבר מגדירים את הסאגה המתמשכת בעניינו של סגן אלוף העולם וזוכה כדור הזהב במונדיאל שנערך ברוסיה הקיץ כ’אופרת סבון’ או טלנובלה אם תרצו. בעוד בברנבאו טוענים כי הקרואטי בן ה-32 יישאר במדי הבלאנקוס גם העונה, נראה כי מודריץ’ נהנה להמשיך ולפלרטט עם הרעיון של מעבר לנראזורי, שמוכנים לשלם 10 מיליון יורו לעונה בחוזה לארבע עונות.

בעוד בריאל מדריד מבטיחים כי לוקה מודריץ’ יישאר בריאל מדריד ומשדרים עסקים כרגיל למרות השמועות ורעשי הרקע אודות עזיבה אפשרית, אין ספק שבמועדון לא מרוצים במיוחד מהפלירטוט של הקרואטי עם אינטר. בתוך כך, בספרד מדווחים כי סוכניו של הקשר הוותיק שהגיע בקיץ 2012 מטוטנהאם תמורת 30 מיליון ליש”ט מתכננים לקבוע פגישה עם נשיא ריאל מדריד פלורנטינו פרס ושוקלים לבקש ממנו לנהל מגעים מול האיטלקים.

אריק טוהיר (רויטרס)אריק טוהיר (רויטרס)

בתוך כך, ההצעה של הנראזורי כאמור עומדת על 10 מיליון יורו לעונה בחוזה של ארבע עונות באינטר, בנוסף לשתי עונות נוספות בשכר זהה בג’יאנגסו סונינג הסינית, אשר נמצאת בשליטתה המלאה של חברת סונינג, אשר שייכת לאריק טוהיר האינדונזי, הבעלים והנשיא של אינטר.

סרחיו ראמוס ולוקה מודריץ' (רויטרס)סרחיו ראמוס ולוקה מודריץ' (רויטרס)

הסיבה לכך שמודריץ’ מתפתה לעבור לאינטר היא בעיקר כלכלית, הקרואטי מרוויח לעונה בריאל מדריד סכום גבוה במקצת מ-7 מיליון יורו לעונה, כאשר סרחיו ראמוס וגארת’ בייל מרוויחים באזור 11 מיליון כל אחד וטוני קרוס וקארים בנזמה גורפים בסביבות 8 מיליון יורו לעונה כל אחד. עם זאת, גם בסביבתו של הקרואטי מבינים כי הוא מוערך מאוד בריאל מדריד ואם ישדרגו את חוזהו, סביר להניח שיעדיף להישאר בבירת ספרד. 

בעוד מודריץ’ ככל הנראה מנסה להפעיל מכבש לחצים על הנהלת הבלאנקוס בכדי לשדרג את חוזהו, פלורנטינו פרס מתעקש שהוא לא יאפשר לקרואטי לעזוב, אלא אם סעיף השחרור שלו, העומד על 750 מיליון יורו, יופעל, אך אם הקרואטי יתעקש, ככל הנראה ריאל תצטרך ללכת לקראתו.

בינתיים, מודריץ’ חזר להתאמן עם שאר שחקני ריאל מדריד לקראת המפגש מול מילאן, משחק ההכנה האחרון של ריאל מדריד לפני הסופרקאפ האירופי מול היריבה העירונית אתלטיקו מדריד. בספרד מעריכים כי בסופו של דבר הבלאנקוס יבואו לקראת הקרואטי, ישדרגו את חוזהו ויקרבו אותו לבייל וראמוס מבחינת השכר, אך בינתיים, אינטר ממשיכה לשמור על תקווה.