אינטר היא ללא ספק אחת הקבוצות המסקרנות ביותר באירופה העונה וזו שתנסה לעצור את רצף שמונה האליפויות של יובנטוס. כדי לעשות זאת, הנראזורי הביאו בקיץ את אנטוניו קונטה ומסתבר שזו לא הייתה משימה כל כך פשוטה מבחינה כלכלית. על פי נתונים שפורסמו היום (רביעי) בגאזטה דלו ספורט האיטלקי, מאמן צ’לסי, יובה והנבחרת האיטלקית בעבר, ירוויח העונה שכר של 11 מיליון אירו.

שידורי הליגה האיטלקית העונה – רק בערוץ ONE2

משכורת העתק הזו הציבה אותו במקום הראשון בין המאמנים בסרייה א’ ואף שברה את שיא השכר ששולם למאמן, אותו קבעה אינטר בעצמה אי שם ב-2008, כאשר מינתה את ז’וזה מוריניו (9 מיליון אירו). אז, זה הסתיים עם טרבל היסטורי ב-2010 ובסן סירו בטח יחתמו על שחזור של אותו ההישג תחת שרביטו של קונטה. אגב, כשהמיוחד עבר לריאל מדריד בהמשך הקריירה, הוא הרוויח את השכר אותו יקבל העונה קונטה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נותן תיאבון: השערים היפים באיטליה

הרחק מאחוריו נמצאים מאוריציו סארי (יובנטוס) וקרלו אנצ’לוטי (נאפולי) שמרוויחים 7.5 מיליון אירו לעונה. זהו גם השכר אותו קיבל מאסימליאנו אלגרי שהוביל את הגברת הזקנה לחמש אליפויות ברציפות. אגב, אינטר משלמת העונה 15.5 מיליון אירו בדמות שכר למאמנים, שכן היא מפצה לאורך העונה הזו את לוצ’אנו ספאלטי ב-4.5 מיליון אירו בגין סיום עבודתו. עוד בטופ האיטלקי: סינישה מיכאילוביץ’ ופאולו פונסקה שמקבלים מבולוניה ומרומא בהתאמה 3 מיליון אירו לעונה. 

השכר הגבוה של קונטה הכניס אותו אל החמישייה הראשונה בעולם, אך עדיין לא בתמונה של שני המקומות הראשונים, כאשר פפ גווארדיולה מקבל ממנצ’סטר סיטי 18 מיליון אירו לעונה ובפסגה ניצב הרחק מכולם דייגו סימאונה, לו אתלטיקו מדריד משלמת 23 מיליון אירו וספק אם מישהו יתקרב אליו בשנים הקרובות.