המאמן הארגנטינאי של טוטנהאם, מאוריציו פוצ’טינו, סיפר  היום (שני) בראיון כי בילה את רוב הקיץ עד כה בשיחות עם עוזרו, חסוס פרז, כדי להבין את פשר ההפסד לליברפול בגמר ליגת האלופות בחודש יוני האחרון. “דיברנו במשך כל יום כדי להבין את הסיבה. תמיד אתה מנסה לנתח, אבל בסופו של דבר הניתוח שונה. אלו הפרטים הקטנים במשחק שעושים את ההבדל”.

התחושות לאחר גמר ליגת האלופות: “היו לנו שלושה שבועות מסיביים מאוד בהכנה לקראת הגמר, לכן היינו מאוד מאוכזבים. יום לאחר הגמר נסעתי לביתי ולא הייתי מסוגל לצאת ממנו במשך 10 ימים. מאוד קשה להשתקם ולמצוא את האנרגיות להתחיל עונה חדשה, זה מאוד קשוח”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו הבקיע, קיין הדהים עם שער מהחצי!

“כשאתה מתחיל עונה חדשה, עם מדים חדשים זה משנה את נקודת המבט שלך ונותן לך מוטיבציה גדולה מחדש. ברור לי שאנחנו לא הקבוצה הכי טובה בעולם, אבל אנחנו ממשיכים לעבוד קשה ולהיות כמה שיותר טובים. אנחנו תמיד אמיצים ומשחקים עם הרבה שחקנים צעירים”, כך הוסיף הארגנטינאי.

טוטנהאם תפתח את העונה ב-11 באוגוסט במשחק בית מול אסטון וילה העולה החדשה, ויתמודדו גם העונה בליגת האלופות בניסיון לשחזר את ההישג של העונה שעברה ואף אולי להניף את הגביע. התרנגולים ימשיכו את ההכנות לקראת העונה הבאה, כשבהמשך יתמודדו במשחק ידידות מול ריאל מדריד במסגרת גביע ‘אאודי’.

מאוריציו פוצ'טינו (רויטרס)מאוריציו פוצ'טינו (רויטרס)