על סיפור כזה בהחלט לא שומעים על יום. ילד אנגלי צעיר העונה לשם דארג’, אוהד מנצ’סטר יונייטד, התבקש להביע את רגשותיו על הכתב במסגרת שיעורי הבית שקיבל בבית הספר, ונראה שכמו אוהדים רבים של השדים האדומים גם הוא סבל מהדומיננטיות הרבה של ליברפול בתקופה האחרונה, קבוצה שרשמה 25 ניצחונות, תיקו אחד ואפס הפסדים בפרמייר ליג העונה.

הילד כתב למאמן הקבוצה יורגן קלופ: “ליברפול מנצחת יותר מדי, אם היא תנצח עוד תשע פעמים יהיה לה הרצף הטוב ביותר בהיסטוריה של אנגליה. עבורי כאוהד יונייטד זה עצור מאוד,  אז בפעם הבאה שליברפול תשחק אני מקווה שתפסיד ותיתן ליריבה לכבוש. אני מקווה שאשכנע אותך לא לזכות בליגה ולא לנצח אף משחק יותר”. למרבה הפתעתו של הילד, המכתב שלו הגיע למאמן ליברפול, שענה במכתב משלו. 

יורגן קלופ (רויטרס)יורגן קלופ (רויטרס)

“דארג’ היקר, קודם כל אני רוצה להודות לך שכתבת לי. אני יודע שלא איחלת לי מזל טוב או משהו כזה אבל תמיד טוב לשמוע מאוהד כדורגל צעיר, כך שאני מעריך את זה שכתבתי לי. לרוע המזל, אני לא יכול להגשים את הבקשה שלך, לא מבחירה בכל אופן. עם כמה שאתה רוצה שליברפול תפסיד, העבודה שלי היא לעשות הכול כדי שהקבוצה תנצח, כי יש מיליוני אנשים ברחבי העולם שרוצים שזה יקרה, אז לא ארצה לאכזב אותם”, כתב קלופ.

“למזלך, הפסדנו משחקים בעבר ועוד נפסיד בעתיד כי זה הכדורגל. הבעיה היא שכשאתה בן 10 אתה חושב שהדברים יישארו כפי שהם עכשיו, אבל אם יש משהו שאני יכול להגיד לך בגיל 52 – זה שזה לא ככה. אחרי שקראתי את מה שכתבת, אני חושב שאפשר להגיד בוודאות שלא תשנה את התשוקה שלך לכדורגל ולקבוצה שלך, מנצ’סטר יונייטד, לה יש מזל שיש לה אותך”. 

יורגן קלופ (רויטרס)יורגן קלופ (רויטרס)

“אני מקווה שאם יהיה לנו מזל לנצח עוד כמה משחקים ואולי אפילו להניף עוד כמה תארים, לא תהיה מאוד מאוכזב, כי למרות שהמועדונים שלנו הם יריבים גדולים, עדיין יש בינינו כבוד הדדי ענק. זה, עבורי, המשמעות הכי גדולה של הכדורגל. שיהיה לך הרבה בהצלחה ותשמור על עצמך, מיורגן קלופ”.

ג’ורדן הנדרסון ייעדר כ-3 שבועות

קלופ אישר במסיבת העיתונאים לקראת ווסטהאם כי הקשר וקפטן הקבוצה, ג’ורדן הנדרסון, ייעדר כשלושה שבועות בעקבות פציעה בשריר הירך האחורי, פגיעה אותה ספג במשחק מול אתלטיקו מדריד בליגת האלופות. המייטי רדס יקוו כי האנגלי יעמוד לרשותם במשחק הגומלין מול הספרדים בעוד 3 שבועות באנפילד, כאשר כרגע הוא בספק גדול למפגש.

יורגן קלופ וג'ורדן הנדרסון (רויטרס)יורגן קלופ וג'ורדן הנדרסון (רויטרס)
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הילד שרץ אחרי סלאח נתקע עם הפרצוף בעמוד