טוטנהאם נמצאת במדריד וערכה את האימון המסכם שלה לקראת המשחק הערב (שבת) ב-22:00 נגד ליברפול במסגרת גמר ליגת האלופות בוונדה מטרופוליטנו. רגע לפני שהתרנגולים יעלו על הדשא בבירת ספרד, מאמנם מאוריסיו פוצ’טינו ערך מסיבת עיתונאים ביחד עם הוגו לוריס והארי ווינקס.

הארי ווינקס אמר לפני המשחק: “זה יהיה ערב מרגש ואמוציונלי, העובדה שהגענו לגמר מראה איזו דרך מכובדת עשינו. כולנו מעורבים בקבוצה ומודעים לגובה המעמד, גם השחקנים וגם האוהדים”. הוגו לוריס הוסיף: “יש בקבוצה שחקנים מנוסים וגם צעירים וכולם משתלבים מצוין. יהיה משחק פנטסטי וכל שחקן חשוב. זו פריבילגיה להיות חלק מהמועדון הזה, לא הייתי מגיע למעמד בלי השחקנים שאיתי”.

המאמן מאוריסיו פוצ’טינו הוסיף: “אחליט על ההרכב רק לקראת המשחק, המסע שלנו עד כה היה בלתי ייאמן ואני גאה. השחקנים כל כך מוכנים ונצטרך לרוץ הרבה, להתחרות היטב אך גם ליהנות. כשמגיעים לגמר צריכים גל לנצח בו. אנחנו מכבדים את ליברפול, שהיא קבוצה נהדרת ואולי הטובה באנגליה ביחד עם מנצ’סטר סיטי, וגם לפני שנה היא הגיעה לגמר. מגיע ליורגן קלופ קרדיט עצום. גם השחקנים שלא ישחקו ידחפו אותנו מהספסל, ההחלטה לגבי ההרכב לא תהיה פשוטה אבל זה חלק מהעבודה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ז'וליו סזאר עם אוהדי ליברפול