ראש עיר נוסף תוקף משחק בליגת האלופות כמה שלראות עיניו היווה קרקע פורה להתפשטות של נגיף הקורונה. אחרי ראש עיריית ברגאמו באיטליה, גם ראש עיריית ליברפול ג’ו אנדרסון טוען כי המפגש בין המייטי רדס לאתלטיקו מדריד הביא להחמרה בהדבקות הנגיף.

אנדרסון טען: “ההדבקות כאן בקצב של הכפלה כמעט מדי יום, כמעט כמו בכל מקום אחר. כל אחד יושפע בדרך כזו או אחרת מהקורונה. בבקשה מכולם, הישארו בבתים והיצמדו להוראות השעה. אני חושב שהממשלה לא פעלה בזריזות מספיק ולא עשתה צעדים קיצוניים כדי לא להדאיג את התושבים או לגרום לפגיעה בכלכלה”.

המחווה של אתלטיקו מדריד מרגשת את ספרד

עוד התייחס למשחק באנפילד בין הקבוצות במסגרת שמינית גמר הצ’מפיונס: “התווכחנו אז ביננו לבין עצמנו שזה מוזר מאוד שאוהדי אתלטיקו לא הורשו להכנס לאצטדיון שלהם, אבל יכולים היו לטוס לעודד כאן במשחק הגומלין בליברפול. אני לא חושב שזה היה רעיון חכם לאפשר שבמשחק הזה יציפו את העיר אלפי אוהדים ספרדים שהתערבבו עם תושבי ליברפול”.

יחד עם זאת הוסיף: “זו לא אשמתם של אוהדי אתלטיקו, אבל לא היה צריך לערוך את המשחק בצורה הזו”. מחזיק תיק הבריאות בעירייה לשעבר דוקטור אשטון הוסיף: “זו החלטה ביזיונית לאפשר לאוהדי אתלטיקו להגיע לאנגליה, עכשיו רואים את ההשפעה על העיר”.