ליברפול עדיין חוגגת את ההעפלה לגמר ליגת האלופות אותה השלימה אתמול (רביעי) אחרי שהפסידה 4:2 לרומא בגומלין חצי הגמר, אך השלימה ניצחון כולל של 6:7 בסיכום שני המפגשים. במסגרת הקרב על הגביע, שייערך ב-26 במאי בבירת אוקראינה קייב, ינסו המייטי רדס להדהים את האלופה המכהנת ריאל מדריד ולנשל אותה מהתואר לאחר שנתיים רצופות, אך למרות השמחה בצפון אנגליה, ייתכן שדווקא האמונה הדתית של שניים מהכוכבים הגדולים של הקבוצה, עלולה לשנות את מאזן הכוחות על המגרש.

מוחמד סלאח וסאדיו מאנה, צמד שחקני ההתקפה הקטלניים של יורגן קלופ יעלו למשחק לאחר שיצומו מאכילה ומשתייה מהבוקר ועד שקיעת השמש, זאת בשל חודש הרמדאן שחל בין ה-15 במאי ל-16 ביוני ולכן נופל גם על המשחק הגדול ביותר של העונה האירופית. בתאריך בו יתקיים המשחק הצום יחול מ-5:00 בבוקר ועד ל-20:45 בערב שעון אוקראינה, השעה בה אמור להיפתח המשחק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"ראול הוא ריאל, ריאל היא ראול"

כמובן שהצום לא יימנע מהמצרי והסנגלי להשתתף במשחק, אבל צוות התזונאים של הקבוצה בוודאי יצטרך לשבור את הראש ולעבוד שעות נוספות, במטרה למצוא את הפתרון שיביא את השניים במצב האופטימלי להתמודדות מול זינדין זידאן ושחקניו.

בצד המדרידאי ישנו גם כן שחקן שאמור לצום, אשרף חכימי המרוקאי, אך הסיכויים שלו לקחת חלק בגמר לא גבוהים בשל העובדה שדניאל קרבחאל הוא המגן הימני הפותח. גם קארים בנזמה הוא מוסלמי, אך החלוץ לא נוהג לצום במהלך הרמדאן.