מנצ’סטר יונייטד תפגוש הערב (רביעי, 21:30) את טוטנהאם לקרב שפעם היה נחשב כמשחק בין שתי ענקיות, אולם כעת שתי הקבוצות נמצאות במרחק מה מהטופ 4, כשהשדים האדומים במצב הרבה יותר גרוע. מעבר למפגש המסקרן, מדובר גם בחזרתו של ז’וזה מוריניו לאולד טראפורד, למשחק מול הקבוצה אותה אימן בעונה האחרונה.

ז’וזה מוריניו אמר לקראת המשחק: “חזרה לאולד טראפורד עבורי היא לבוא שוב למקום שבו הייתי שמח, יש לי מערכת יחסים מצוינת עם אוהדי יונייטד, במשחק הקרוב אחזור כמאמן יריב שינסה לנצח את הקבוצה וזה נותן פרספקטיבה אחרת. אני מצפה לקבל כבוד, אבל מבין שמה שהם רוצים זה בדיוק ההיפך ממה שאני רוצה. אני רוצה שטוטנהאם תנצח והם רוצים ההיפך, אז ברור לי שהם ישכחו ממני במהלך המשחק, אבל אני לא האויב שלהם”.

ז'וזה מוריניו (רויטרס)ז'וזה מוריניו (רויטרס)

עוד הוסיף המאמן הפורטוגלי, שהתפלסף ואף ציטט את נלסון מנדלה: “אחרי שעזבתי לקחתי לעצמי זמן לעכל את כל מה שקרה ולהכין את עצמי לאתגר הבא. זה פרק שנסגר מבחינתי. אני לעולם לא מפסיד – או שאני מנצח או שאני לומד. יונייטד היא בספר החוויות שלי, אבל גם בספר ההיסטוריה שלי. ניצחתי באולד טראפורד ולמדתי שם, ואחרי שעזבתי היה לי טוב”.

על יונג מין סון: “אני רוצה לברך אותו על הזכייה בשחקן האסייתי של השנה שלוש שנים ברציפות. אני פשוט מאוהב בו אחרי תקופה קצרה, אז רק יכול לתאר לעצמי מה השחקנים והאנשים שכאן איתו ארבע או חמש שנים מרגישים אליו. הוא בחור פנטסטי”.

יונג מין סון חוגג (רויטרס)יונג מין סון חוגג (רויטרס)

מאמן השדים האדומים, אולה גונאר סולשיאר, אמר לקראת המשחק: “המשחקים מול טוטנהאם ומנצ’סטר סיטי – הזדמנויות עבורנו להוכיח לאחרים ולעצמנו שאנחנו יכולים להתמודד מול הקבוצות הטובות ביותר. היו לנו כמה תוצאות טובות נגד הגדולות ויש לנו תוכנית טובה גם למשחק הקרוב”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
התגובה האדירה של סימאונה לשער של מסי