לאחר שהשיג שלושה ניצחונות רצופים ומאזן מושלם מאז הגיע, ז’וזה מוריניו נכנע עם טוטנהאם הערב (רביעי) 2:1 דווקא לאקסית שפיטרה אותו בעונה שעברה – מנצ’סטר יונייטד. בכך, חלפו השדים האדומים על פני התרנגולים בטבלה וטיפסו למקום השישי בתום קרב עיקש באולד טראפורד.

הכובש היחיד של טוטנהאם, דלה אלי, פורח תחת מאמנו החדש. האנגלי הבקיע בשלושה משחקים רצופים לראשונה מאז מרץ 2017, אז העמיד את רצף הכיבושים על ארבעה משחקים. מנגד, גם מרקוס רשפורד פורח לאחרונה, כאשר הבקיע בשישה מתוך 10 המשחקים האחרונים באולד טראפורד, לאחר שהשלים צמד גם הפעם. ההפסד הערב היה ה-35 של טוטנהאם ליריבתה ממנצ’סטר, הקבוצה לה היא נכנעה יותר מכל יריבה אחרת.

מרקוס רשפורד חוגג (רויטרס)מרקוס רשפורד חוגג (רויטרס)

מאמן התרנגולים, ז’וזה מוריניו, אמר אחרי המשחק: “ספגנו שער שאסור היה לקבל במחצית השנייה, השחקנים נרדמו בהוצאת החוץ בהתקפה שהובילה לגול של רשפורד. הוא כבש שער חכם. במחצית הראשונה יונייטד שיחקה טוב יותר והגיע לה להוביל גם 0:2, אמרתי לשחקנים שלי שרשפורד מסוכן”.

מאמן השדים האדומים, אולה גונאר סולשיאר, אמר אחרי המשחק: “זה המשחק הכי טוב של רשפורד תחתיי, הוא התבגר. אלו שלוש נקודות משמעותיות מאוד עבורנו, היו לנו יותר מדי תוצאות תיקו העונה, אנחנו מתחילים להיבנות מחדש, כשיהיה לנו רצף של שלושה או ארבעה ניצחונות כולם יתחילו להרגיש שוב שזאת מנצ’סטר יונייטד”.

מרקוס רשפורד בועט (רויטרס)מרקוס רשפורד בועט (רויטרס)