אברטון חושבת על היום שאחרי הקורונה. דיווח של ה’מארקה’ הספרדי הבוקר (שישי), גורס כי המאמן קרלו אנצ’לוטי כבר מכין את התשתית לעונה הבאה ומעוניין לחזק את הקבוצה האנגלית הצנועה בגארת’ בייל וחאמס רודריגס.

לטופיז יש שאיפות לעשות צעד קדימה בעונה הבאה ולהכנס לחבורת הצמרת. אם ההגעה של אנצ’לוטי הייתה הצהרה על הרצון בדרך הזו, כעת הכוונה היא לצרף שחקנים מהטופ העולמי, בראשם הוולשי והקולומביאני, מתוך מטרה לייצר קבוצה תחרותית שתתחרה על תארים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יעזוב? למה כדאי לריאל להשאיר את בייל

למאמן האיטלקי זכרון חיובי משני שחקני ריאל מדריד, עוד מהתקופה בה אימן אותם. עם זאת, על אף שבייל מראה סימנים כי הוא מעוניין לעזוב את הבלאנקוס לאור הרעת היחסים בינו לבין הצוות הניהולי וצוות האימון, קבוצתו צפויה לבקש אמורו סכום לא קטן, בין היתר גם כדי למזער נזקים מהבור הכלכלי שפערה מגפת הקורונה.

לוולשי יש עדיין שנתיים בחוזה בבירת ספרד, בעוד שלחאמס נותרה עונה אחת בלבד ולאור העובדה ששני הצדדים לא חותרים להארכת החוזה, ייתכן שיגיע עבור סכום מופחת. אגב, השכר של השניים גם הוא גבוה בהשוואה למה שהמועדון נוהג לשלם, אבל ככל הנראה הטופיז יציעו חוזים ארוכי טווח כדי לכפר על ההפרש שיהיה.