לא מעט ספורטאים ברחבי העולם הבינו שהם צריכים לנצל את הכוח שיש להם ברשתות החברתיות ולהירתם למאבק בהתפשטות מגיפת הקורונה. באופן יום-יומי שחקנים משלל הליגות מעלים מסרים לרשת בהם הם קוראים לציבור הרחב להישמע להוראות ולשמור על ביטחונם הרפואי, אך מתברר שלא תמיד הם נשמעים להוראות שיוצאות מפיהם.

דוגמא מושלמת לכך התרחשה הבוקר (שני) באנגליה, כאשר כוכב אסטון וילה, ג’ק גריליש, נקלע למבוכה גדולה שעות בודדות לאחר שהעלה סרטון בחשבון האינסטגרם שלו בו קרא לאוהדים לשמור על עצמם ולהישאר בבתים. לאחר שפרסם את המסר החשוב, הקשר בן ה-24 של אסטון וילה תועד ברחובות ברמינגהאם כשעל פי עדי ראייה הוא נראה “לא יציב ומבולבל”, לאחר שנכנס עם רכבו בשלוש מכוניות חונות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: רונאלדיניו משחק פוצ'יוולי בכלא

גריליש, תועד כשהוא עומד בסמוך לרכב הניזוק שלו, כשהוא לבוש בטרנינג קצר, כפכפים וגרביים ונראה מעט מבוהל בעוד הוא התווכח וצעק על מאבטח של אחד הבניינים הסמוכים. עדי הראייה סיפרו כי הקשר מיהר לעזוב את המקום עוד  לפני שהגיעו כוחות המשטרה, והשאיר את פרטיו על המכוניות בהן פגע. 

אחת מעדות הראייה, שהיא במקרה אוהדת הקבוצה שצפתה בסרטון של השחקן רק כמה שעות קודם, סיפרה: “בהתחלה לא האמנתי שזה ג’ק כי רק לפני כמה שעות צפיתי בו קורא לציבור להישאר בבית. זו האירוניה במיטבה”.