בזמן שאנחנו מתקרבים בצעדי ענק לחזרתו של הכדורגל ברחבי אירופה, נחשפים לאט לאט סיפורים של חשיפה למחלה בקרב דמויות מפתח בענף. אחד מהם הוא ברנדן רוג’רס, מאמנה של לסטר סיטי, שחשף, אחרי כחודשיים, שחלה בנגיף הקורונה יחד עם אשתו אך הצליח להבריא ממנו.

בראיון ל-BBC הבריטי, הבהיר רוג’רס כי הקורונה היא לא בדיחה וכיצד התמודד איתה: אני ואשתי חלינו בקורונה מיד אחרי שהעונה הופסקה. שבוע אחרי כבר התחלתי להרגיש מאוד רע, איבדתי את חוש הטעם והריח. אחרי הליכה של 10 יארד כבר הרגשתי לא טוב. יצאתי לריצה אבל פשוט לא יכלתי לעשות את זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משחק בית: אלון חרזי נגד ניר קלינגר

עוד סיפר המאמן: “איבדתי את החוזקה, התקשיתי מאוד, ואשתי הרגשתי באותה צורה. עברנו את הדיקה ואובחנו חולים. בקושי יכלתי ללכת. זה הזכיר לי את הטיפוס על הר הקילימנג’רו, ככל שמטפסים גבוה יותר כך קשה יותר לנשום. הרגשתי חלש ואיבדתי את התאבון, לא הרגשתי טעם למשך 3 שבועות”.

רוג’רס כבר החלים כאמור ולא מסכן את קבוצתו ואת הליגה הכולה, ומעבר לכך נמצא בעונה אדירה יחד עם השועלים, הם במקום ה-3 בטבלה ומקדימים את צ’לסי ומנצ’סטר יונייטד, וסביר להניח שגם כשהעונה תתחדש, הם ישמרו על המקום המוביל לליגת האלופות ויחזרו למפעל לראשונה מאז 2016/17.

ברנדן רוג'רס (רויטרס)ברנדן רוג'רס (רויטרס)