הכדורגל הישראלי כבר איתנו בכל הכוח, אך במהלך החודש נוכל לחזור ליהנות גם מהליגות הגדולות ביבשת, ובניהן הפרמיירליג, שתחזור לפעילות ב-17 ביוני לאחר שמועדי שלושת המחזורים הקרובים פורסמו היום (שישי) באופן רשמי. מועדי יתר המחזורים יפורסמו לאחר אישורה הסופי של ‘תוכנית הריסטארט’.

המשחק שיוציא את הליגה אנגלית בחזרה לפעילות יהיה המפגש בין אסטון וילה לשפילד יונייטד (20:00) ומיד לאחריו תגיע המנה העיקרית עם מנצ’סטר סיטי שתארח את ארסנל (22:15). יומיים לאחר מכן, בהמשך המחזור ביום שישי ייפגשו טוטנהאם ומנצ’סטר יונייטד בעוד שהדרבי בין אברטון לאלופה המיועדת ליברפול, יתקיים ביום ראשון 21 ביוני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שידורי לה ליגה והסרייה א' חוזרים!

ב-24 ביוני, יום רביעי, עשוי להיות הרגע הגדול לו חיכו אוהדי ליברפול 30 שנה, כאשר המייטי רדס יארחו את קריסטל פאלאס (22:15) למשחק שעשוי להיות הכתרת האליפות עבור יורגן קלופ ושחקניו. האדומים קיבלו בשורה טובה כשהושג אישור על כך שהמפגש יתקייים באנפילד, לאחר שתחילה דווח כי ישוחק במגרש נייטרלי.

כמו כן, ב-2 ביולי, יום חמישי, ליברפול תגיע להתארח אצל מנצ’סטר סיטי (22:15) למשחק בין שתי המוליכות, שבקונסטלציה מסוימת גם עשוי להיות זה שיעביר רשמית את צלחת האליפות מהתכולים של פפ גווארדיולה למייטי רדס של יורגן קלופ, אם הדבר לא יקרה עוד לפני כן.